Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbise Modelleri

27 Ocak 2017

Giyinmek günümüzde bir ihtiyaçtan çok bir tarz meselesi haline gelmiştir. Çünkü modern toplumlarda kadın ve erkekler estetik bir duruşun peşinde koşarken her zaman hoş bir algıları olsun isterler. Elbette bunda değişen sosyal hayatın ve yaşam şartlarının büyük bir önemi var. Kendi modanızı oluştururken ilk baştan kendinize bir tarz bulmayı amaçlarsınız. Sitil sahibi insanlar daima kabul gören kişilerdir. Çünkü hiçbir zaman taklide kaçmadan kendileri olmayı, her bir detayda zevklerini yansıtmayı bilirler. Bunu başarmak da kolay bir şey değildir. Kıyafet seçimi, parçaların birleştirilmesi, farklı bakış açıları sunabilmek… İşte bunların hepsi tarzın kendisini oluşturan şeylerdir. Elbette bütün bu söylenenler tesettür modası için de geçerli. Tesettür elbise modelleri de işte böyle bir zevkin ürünü olarak ortaya çıkar.

Peki, nasıl bir tarz istersiniz? Bu sezonun en çok tutulan tesettür elbise modeli kot kumaşı ile tasarlanmış elbiselerdir. Bu elbiselerin en büyük özelliği kişiye spor bir şıklık sunması. Ama günümüzde kotun eskisi kadar sportif olmadığını küçük eklemelerle ciddi bir tavra bile ulaştığını söyleyebiliriz. Önden düğmeli tamamen spor tarzda kesilmiş elbiseler özellikle gündelik hayattın koşuşturmasına uygun. Eğer biraz daha fanteziye kaçmak istiyorsanız fırfır gibi eklemeleri olan belden itibaren kloş bir eteği bulunan elbiseleri kullanabilir; hatta şık bir şalla bu elbiseyle düğüne bile gidebilirsiniz. Kot elbiselerin birçoğu gündelik yaşamda giyilmeye uygun. Özellikle sokak modasının da vazgeçilmezleri arasında sayılabilir bu elbiseler. Kotun kumaş kalınlığı ise mevsimsel özelliklere göre değişebiliyor. Yazın incecik denim bir elbise ile uçuşurken kışın kalın bir kot elbisenin altına giydiğiniz botlarınızla maskulen tarza yakınlaşabilirsiniz.

Eğer spor elbiselerden vazgeçemiyorsanız cepli modelleri de denemenizi öneririz. Tesettür elbise modelleri içinde göğüs cebi olan veya yanlarda cepleriyle rahat ve konforlu görünen bu elbiseler, sade bir şıklık isteyen bayanlar için ideal olabilir. Eğer frapanlıktan ve gösterişten hoşlanıyorsanız bu sefer de dantelli, simli yani olabildiğince albenili modelleri kullanmalısınız. Özelikle düğün ve nişan gibi özel günlerde bu elbiselerin size dikkat çekici bir özellik katacağını ve herkesin bakışlarını üzerinize döndüreceğini unutmayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.