Tesettür Elbise Kombinleri Nasıl Olmalı ?

Tesettür Elbise Kombinleri Nasıl Olmalı ?

26 Ocak 2017

Son yıllarda büyük bir atılım gösteren tesettür modası, sadece ülkemizde değil tüm dünyada modern çizgileri çarpıcı tasarımlarla birleştirerek herkesin beğeneceği modeller ortaya çıkarmaktadır. Tesettür elbise, tunikler, kaplar, feraceler, tesettür aksesuarlar ve daha fazlası size muhteşem kombinler yapma ve her mevsim güzel görünme fırsatı sunuyor. Özellikle elbiseler yaz kış hanımların favorisi olmaya devam ediyor. Elbiselerin en büyük özelliği hem muhafazakâr yapıya uygun hem de kolay ve pratik olmasıdır. Bu kıyafet sadece gündelik hayatta değil, işte, sokakta, evde, özel gün ve akşamlarda yani hayatın aktığı her yerde giyebilirsiniz. Günümüzde desen ve renklerin zenginleşmesi herkesin kendisine ve bedenine uygun bir elbiseyi bulmasına imkan veriyor. Peki, size uygun olan elbise hangisi?

Aslında bu sorunun cevabı sizde saklı. Öncelikle vücut tipiniz tesettür elbise seçiminizi doğrudan etkiliyor. Zayıfsanız sizi daha zayıf gösterecek, kilo probleminiz varsa da daha şişman algılanmanıza neden olacak elbiselerden uzak durmalısınız. Bunu başarmak için kendi vücudunuzu iyi tanımalı ve size neyin yakıştığını bilmelisiniz. Eğer elbiseyi günlü yaşamda veya yoğun bir tempo içindeyken kullanacaksanız rahat kesimleri olan, sportif tarzlara yönelmeniz daha iyi olacaktır. Yine bu sezon öne çıkan denim elbiseler de sizin için uygun olabilir. Üstelik spor tarz son yılların en çok kullanılan ve farklı markaların da yer verdiği kıyafet şekli. Eskiden sürekli klasik parçalar üreten tesettür markaları bile günümüzde daha spor ve salaş kıyafetlere yönelmiş durumda.

Eğer ciddi bir işe sahipseniz ve daha resmi giyinmek sorundaysanız klasik tavrın modernizmle birleştirildiği, sade ama bir o kadar da şık elbise modellerini deneyebilirsiniz. Çünkü iş hayatında dış görünüş ve giyilen kıyafetler oldukça önemlidir. Dış görünüşümüz bir anlamda bizim kartvizitimiz olduğu için güzel bir intiba için giydiklerimize her zaman dikkat etmeliyiz. Tesettür elbise alırken ilk önce kendi zevklerinizden ve tarzınızdan yola çıkın. Karakterinizi tanıyarak sitilinizi de oluşturabilirsiniz. Herkesin kendisine göre bir tarzı vardır. Hazır kombinler yerine kendi zevklerinizi yansıtan, orijinal kıyafetleri birleştirmeniz çevrenizden de takdir görmenizi sağlayacaktır. Bu sayede nasıl giyinirseniz giyinin kendinizi daima mutlu etmeyi başaracaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.