Tesettür Elbise Kombinleri

Tesettür Elbise Kombinleri

21 Eylül 2018

Tesettür giyim modasında klasikten ziyade günümüz modasına uygun şık kombinler tercih edilmektedir. Bu kombinler her mevsim ve her kişiye göre farklılıklar gösterse de her bayana uygun güzel tesettür elbise kombinleri yaratmak mümkündür.

 Kazan Ferace İle Klasik Ayakkabı Kombini

 

             Ferace modellerinde topuklu ayakkabı seçimi kapalı bayanlarda giyim için doğru bir örnek teşkil etmez. Ferace modelleri ile spor ayakkabı kullanmak daha doğru olacaktır çünkü zaten amaç spor bir giyim tercih etmektir.

 

 Klasik Feraceler Ve Tesettür Kombini

 

             Feraceler ile birlikte küçük boyutlu, mini eşarplar bu bol taret kombinasyonu için uygun görünmüyor. Klasik feraceler ve şal Kombini daha doğru ve zarif bir görünüm verecektir. Şalları sarma yöntemiyle bağlamak, omuzun üst kısmına uygun bir görüntü oluşturur. Büyük bir kare şeklinde eşarp, kullanım için doğru seçimi oluşturur.

 

 Çizgili Etek Kombini

 

             Modanın hızlı gelişimi ile farklı modeller de gelişti. Tesettür elbise konusunda etek, en çok tercih edilen kıyafetler arasındadır. Farklı etek modelleri arasında, çizgili etek en çok tercih edilen etek modellerinden biridir. Çizgili eteğin üstünde, eteğin renklerine göre daha basit tunikler genellikle tercih edilir. Daha basit ve daha az desenli olarak seçilen tunikler ve bluzlar, tesettür eteklerini kullanan ve daha şık bir görünüm kazanmalarına izin veren kadınları daha serbest kılar. Kışın pantolon kullanımı artar ve ilkbahar ve yaz aylarında etek seçimi daha da artar. Etek daha rahat ve tercih edilen ürünler arasındadır.

 

 Çizgili Etek Kullanımında Renk Tercihleri

 

             Çizgilerin kullanımında renk tercihi oldukça belirgindir. Şık ve basit bir görünüm elde etmek isteyen kadınlar siyah beyaz tonları tercih eder. Bu renklere ek olarak, krem, gri, kahverengi, haki yeşili, toz, Nil yeşili renkleri şık bir görünümle elde edilebilir. Buna ek olarak, mavi ile fuşya beyazı, Nil yeşili ve açık pembe ile çok güzel kombinler oluşturulur.

 

 Klasik Stil Zarif Taret Bluzlar

 

             Düzgün bir Kombin seçmek son derece önemlidir. Bu nedenle, seçimleri yaparken dikkatli olmak ve uygun şekilde giyinmek çok önemlidir. Taret bluz modelleri her kadının en çok tercih edilen ürünleri arasındadır. Etek veya pantolon ile çok zarif bir şekilde uyan bluz modelleri her zaman herhangi bir ortamda giyilebilecek giysilerdir.

Hadi Şimdi oluşturun Kombininizi : www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.