Tesettür Abiyelerde İnci Ve Taş Detaylar Kullanılabilir Mi?

Tesettür Abiyelerde İnci Ve Taş Detaylar Kullanılabilir Mi?

04 Temmuz 2018

Tesettür Abiyelerde Zümrüt Yeşili Renk ve İnci Detay Kullanılır Mı?

 

            Özellikle tesettür abiyelerde modellerinde parlak taşlar bu sene çok modadır. Siyah renkli uzun bir tesettür abiye üzerindeki beyaz parlak taşlar çok şık olup, kıyafetleri göz alıcı bir hale getirmektedir. Çok tarz giyinmeyi seven tesettürlü bayanlar bu model abiyeyi tercih edebilirler. Diğer bir moda da zümrüt yeşili geçen yıldan beri moda olan abiyedir.

 

            Bu yıl da zümrüt yeşili çok modadır. Abiyelerde koyu renk veya zümrüt yeşili çok seçilir. Zümrüt yeşili çok dikkat çeken bir renk olduğu için aslında üzerinde çok fazla desen tercin etmek uygun değildir. Daha çok sade ve uzun olması daha şık göstermektedir. Zümrüt yeşili bir abiye kalın kemer askılı ve uzun modeli ile kişiyi özel gecelerde harika göstermektedir. Başka bir abiye modeli ise kolları dantelli, eteğinin ucu dantelli olan abiye modelidir. Bu abiye modeli daha çok özel gece ve davetlerde uygundur. Kollarının ucu kaftanlı olan, kolları uzun ve dantelli olan model de harika bir abiyedir.

 

 Tesettür Abiyeler Siyah Renkle Birleşebilir Mi?

 

            Renk olarak tercih edilen renkler siyah ya da laciverttir. Bu abiye modelleri tesettürlü hanımlara uygun olduğundan boyu uzundur. Her yıl binlerce abiye modelleri tasarlanmakta olup aklınızdaki ve hayallerinizdeki abiye modellerini rahatça bulabilirsiniz. Yapmanız gereken şey tesetturpazari.com internet sitesini ziyaret etmek ve bu siteden abiye modellerini inceleyip tercih etmektir. Yine tesettür abiye modelleri arasında turkuaz renginde olan omuz kısmı güpürlü olan yeni abiye modeli de vardır.

 

 Tesettür Abiye Olarak Farklı Giyim Tarzları Seçilebilir Mi?

 

            Abiyelerde ışıltılı taşlar ve inciler kullanılsa da, kişinin kendi tarzına uygun farklı kıyafetler de kombine dahil edilebilir. Artık fular yakalar yalnızca gömleklerde değil montlarda da sıklıkla görülmektedir. Montlarda kapitone modeller vitrinlerde yerini almıştır. Modeller çoğaldıkça tesettür abiye ve diğer kıyafetlere dair modeller de kendini sürekli yenilemektedir. Yaz aylarında sıkça gözümüze çiçek desenleri çarpmaktadır. Bu ürünler kış sezonunda da görülmeye devam etmektedir. Tesettür giyim çeşitlerinden biri olan abiyelerde, elbise ve eteklerde, tuniklerde, feracelerde, şal ve eşarplarda yani kısacası tüm kıyafetlerde çiçek desenlerini görmek mümkündür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.