Tesettür Abiyede Sezon Trendleri Nelerdir?

Tesettür Abiyede Sezon Trendleri Nelerdir?

04 Temmuz 2018

Yaz ve kış sezonunda her zaman ihtiyaç olan kıyafetler arasında abiyeler gelmektedir. Markaların her sene farklı tasarımlarla oluşturulan kreasyonları, mağazalarda yerini alarak göz kamaştırıyor diyebiliriz.

 

            Tesettür giyimi tercih eden bayanların, düğün, nişan ve özel davetlerde giyebilecekleri şık ve zarif tesettür abiye modelleri www.tesetturpazari.com sitesinde yer almaktadır. Bu sistem internet üzerinden hem alışveriş keyfi yaşamak isteyen bayanlar, hem de sezonun modasını takip etmek isteyenler için güzel bir avantaj olabilmektedir.

 

 Tesettür Abiyede Hangi Modeller Ön Planda Olacak?

 

            2018 sezonunda görülebilecek tesettür abiye modelleri, bayanların karar vermelerini zorlayacak gibi gözüküyor. Güpür, şifon, tül ve dantel detaylarla şekillendirilen abiye modellerini şöyle sıralayabiliriz...

 

 Bu Sezon Şifon Detaylar Moda mı?

 Şifon kumaşlar, moda tasarımcılarının vazgeçilmez malzemeleridir diyebiliriz. Her sezon mutlaka elbiselerde ufak detaylar halinde bile olsa kullanılan bir kumaş türüdür.

 

 Seyyar Pelerinli Güpürlü İncili Şifon Abiye: Şifon kumaştan üretilen abiye modeli, bu sezonun modası pelerinli olarak tasarlanmıştır. Aslında geçmişten ilham alınarak tasarlanan modelde 70'li yılların esintisini de görmek mümkündür. Pelerinli güpürlü şifon abiyenin göğüs kısmı incilerle işlenmiştir. Şifon ve inci uyumunun zarafetini bulabileceğiniz bu model, gri, gül kurusu, siyah, mor ve bordo renklerde tasarlanmıştır.

 

 Kolları Şifon Detaylı Tesettür Abiye Modeli: Şifon hemen hemen her abiye kıyafette kullanılan detayların başında gelmektedir. Şifon kumaşların kıyafete zarafet ve şıklık kattığını söylemek doğru olacaktır. Bu abiye elbise modelinde, elbise dantelden yapılmış olup, sadece kolları düz kumaş ve şifon detaylarla şekillendirilmiştir.

 

 Dantel Detaylı Tesettür Abiye Modeli: Tesettür abiye modelleri içerisinde yer alan bu ürün, dantel güpür ile tasarlanmıştır. Abiye elbisenin arka kısmı düz olup, ön kısmı dantelle şekillendirilmiştir. Belden etek kısmında şifon etek yer alan tesettür abiye modelinin mavi, beyaz, mor ve siyah renkleri www.tesetturpazari.com sitesinde yer almaktadır.

 

 Volan Kollu Tesettür Abiye Modeli: Son yıllarda moda olan volan kollar, tesettür abiye kıyafetlerde de kendini göstermektedir. Bu modelin kollarında yer alan hareketliliğin dışında, bel kısmında yer alan kemerle birlikte aşağıya kadar asimetrik kesim etek tasarlanmıştır. Kolları dantelli olan tesettür abiye modelinin mavi, beyaz, pembe ve mor renklerini www.tesetturpazari.com sitesinden bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.