Tesettür Abiye Modelleri

Tesettür Abiye Modelleri

28 Haziran 2018

Tesettür modelleri günden güne genişlemekte, şık ve zarif görüntüleri birbirleri ile yarışmaktadır. Gündelik hayatta kullanılabilecek son derece rahat modellerin yanı sıra spor yaparken bile kullanılabilecek tesettür modelleri mevcuttur. Özel günlerde daha şık görünebilmek için ise tesettür abiye tercih edilebilir. Her tarza uygun modellerin olması tesettür abiye kıyafetlerinde de kişiye en uygun seçimi yapabilme fırsatı verecektir.

 

 Bu yıl moda olan tesettür abiye modelleri

 

            Tesettür abiye modellerinde her türden zevke ve renge uyabilecek fazlasıyla seçenek vardır. 2017-2018 modellerinde öne çıkanlar sade tek renk abiyeler ve göğüs kısmı desenli modellerdir. Tek renk modeller kıyafete uygun bir kemer ile de desteklenebilir. Desenli olanlarda ise desenler kıyafete göre daha parlak görünebilir ve bu haliyle şık bir detay olacaktır. Bunun yanında incili modellerde son dönemlerin modası haline gelmiştir. Bir bölgede yoğunlaşan inci taneleri hem şık bir görüntü sunmuş hem de zarafeti desteklemiştir. İnci zaten bilindiği gibi yıllarca kadınların takılarında kombinlerinde yer bulmuş vazgeçilemeyen bir aksesuar haline gelmiştir. Elbiselerde ise kol kısımlarına serpilmiş inciler veya eteklerin uç kısmına kondurulmuş inciler beğeni toplamıştır.

 

 2017-2018 tercih edilebilecek tesettür abiye modelleri

 

            Kişinin beğenisine göre açık renklerde beyaz veya pudra pembesi koyu renklerde bordo ve yeşil ile hoş bir görüntü elde edilebilir. Kullanılmak istendiği yere göre bu modeller sade veya hareketli olabilir.

 

 Tek parça abiye modelleri

 

            Tesettürde sadece tek elbiseden oluşan abiye modeller mevcuttur. Kullanım açısından kolay ve görünüm olarak hoş olacaktır. Tek parça olan bu elbiselerin yaka ile göğüs kısımları veya etek uçları hareketlendirilebilir.

 

 İki parçadan oluşan abiye modelleri

 

            Bu modeller bir üst ve etekten veya bir elbise ile üzerine alınacak uyumlu bir parçadan oluşabilir. Tüller ile her iki modelde desteklenerek abiye görünüm artırılabilir. Etek kısımlarında yer verilen uzunlu kısalı tüller ile şık bir görüntü yakalanacaktır. Tesettür abiye seçilecek kumaşa ve modele göre kişinin tarzını yansıtacaktır. Zengin bir görünüm sevenler kabarık etekli modelleri tercih edebilirler. Daha klasik giyimi sevenler ise dar kesim etekli olanlara yönelebilirler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.