Tesettür Abiye Kombin Önerileri Neler?

Tesettür Abiye Kombin Önerileri Neler?

27 Haziran 2018

Abiye Sezonu

 

            Özellikle düğün sezonlarının başlamasının ardından yaşanan abiye elbise bulma sorunu Tesettür Pazarı sayesinde keyifli bir sürece dönüştü. Bu alışveriş esnasında zengin seçenek imkanının yanında kumaşların kalitesi, tasarımların canlı ve özgün yapısı kadınların zevkle giydiği ürünlerin satın alınması konusunda bir kaç neden daha ortaya çıkarmaktadır. Abiye kıyafetlerde renklerin ve modellerin ön planda olduğu tasarımlarda oldukça rahat, giyilen tarafından huzursuzluk hissi yaratmayan bir ortam oluşturulur.

 

            Çok eski zamanlarda kadınların zayıf görünmesi için takılan nefes almayı zorlaştıran korseler yerini Tesettür Pazarı kıyafetlerinde sıkça görülen bele oturan kıyafetler ile beli daha ince göstererek kalça ya da basenlerin görünmemesini sağlayan dikiş oyunları ile kullanıcılarından tam not almaya devam ediyor. Modeller içerisinde bu örneğe uygun olan Güpür Tül Detaylı Tesettür Abiye modeli görünüm açısından zariflik sunar. Abiyenin alt kısmında bulunan kısım ayak kısmından ve kol kısmından bir miktar gösterilir. Böylece tülün gücü daha net hissedilir ve özgün bir tasarım olarak görülmeye devam eder.

 

            Bel kısmı ve ayaklara kadar uzanan yapı uyumlu ve aşağı doğru açılan bir yapıdadır. İşleme görselliği oldukça önemli olup rahatlık ve zarifliğin aynı karede buluşması izlenir. Mürdüm, lacivert, beyaz ve kavun içi renk seçenekleri arasından tesettür abiye tercihi yapılabilir.

 

 Kolay ve Güvenli Alışveriş

 

            Site yirmi dört saat boyunca müşterilerine hizmet veren, kolay kullanılan, sekmeleri ile her bir kategoriyi ayıran böylece zaman kaybını sıfıra indiren bir yapıda tasarlanmıştır. Tesettür abiye modelleri için farklı kategorilere girmeden tek bir seçenek ile tüm modellere erişmek mümkündür.

 

            Sitenin yaptığı indirim miktarını gösteren kırmızı alan her ürünün üst kısmında yer alır. Maliyet açısından tüm ürünlerin sahip oldukları dokuya göre ve tasarıma göre uygun olduğunu söylemek mümkündür. Buna rağmen bazı ürünlerde diğer ürünlere kıyasla daha yüksek indirim tutarları da takip edilebilir. Aynı zamanda siteden yapılan alışverişlerin kredi kartı ya da banka kartı ile ödenmesi imkanı sayesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapma ve kargo takip avantajı ile de ürünlerin ne zaman geleceği konusunda bilgi sahibi olma imkanı vardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.