Tasarım Harikası 7 Tesettür Takım Önerisi

Tasarım Harikası 7 Tesettür Takım Önerisi

28 Kasım 2018

 2018'in Gözde Tesettür Takımları

 

            Seçkin marka ve tasarımları ile kadınların şıklığına şıklık katan tesettür takımları bu yıl da harika modelleri ile görücüye çıkmıştır. Bu modellerin tasarımları arasında en dikkat çekenler asimetrik ve nakışlı modelleri oldu. Özellikle nakışlı modellerin çok fazla tercih edilmesi ile bu yılın gözde ürünü olabilmeyi başarmıştır tesettür takımları. Renkli ve desenli tasarımları ile hanımların tesettür takımlarda aradığı sadeliği bulabilmiştir. 2018 yılında ise bu model bu ihtiyaçları karşılayabilmiştir.

 

 Tasarım Harikası Olan 7 Tesettür Takım

 

 Hanımların konforuna ve zevklerine uygun olarak tasarlanan tesettür takım tasarımları 2016 ve 2018 kreasyonunda gündeme gelmiştir. Hem 2016 hem de 2018 modelleri arasında en dikkat çeken ve en rahat tesettür takım modelleri aşağıda yer almaktadır.

 

 1- Asimetrik olarak sıramızda birinci yerini alan kahverengi modeli var. Her ölçüde bulunabilecek bir tasarım olmasıyla beraber ölçü değişikliğinde dahi konforundan ödün vermemektedir. Tesettür takım hali ile ben buradayım der gibi!

 

 2- Tesettür takım asimetrik mavi tunik pantolon ise, tıpkı bir deniz derinliğinde kalan suyun mavisi gibi vurgulu tonu ile kararlı bir duruş göstermektedir.

 

 3- Yine asimetrik ama çok daha sert siyah tonu ile bir yandan da kedi gibi masum kadife çizgileri ile 2018'in dikkat çeken bir diğer tesettür takım modeli olmayı başarabilmiştir.

 

 4- Listemizin 4.sırasında yer alan nakışlı modelleri ise hem renkli hem de koyu modelleri ile benzersiz olabilmeyi sürdürebilmiştir. Açık pembe olan bu model daha çok yüz hatlarınızı belli ediyor.

 

 5- Tesettür kombin etek nakışlı tunik ise bordo olan bu modeli baharda açan çiçek gibi, dirsekten kola doğru uzanıyor. Bu modelin uzun yıllardır ilgi görmesi de modaya olan yatkınlığının sona ermediğini gösteren bir işarettir.

 

 6- Özellikle koyu yeşil olan bu nakışlı tasarımı ile tesettür takım, ışıltısını sadeliği ile göstermiştir.

 7- Listemizin sonunda yer alan siyah rengi ile, tesettür kombin etek nakışlı tunik, siyahlığı ile parlaklık gösteren bir modeldir.

 

 Bu 7 tasarım harikası olan tesettür takım modellerinin, 2018 - 2019 modasında da görülmesi bekleniyor.

 
Tasarım harikası birbirinden renkli ve şıklıkta elbise modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.