Spor Giyimde Hangi Tasarımlar Bulunmaktadır?

Spor Giyimde Hangi Tasarımlar Bulunmaktadır?

03 Eylül 2018

Spor Giyimde Hangi Tasarımlar Bulunmaktadır?

 

            Spor giyinmeyi sevenlerin, rahatlığından asla vazgeçemeyenlerin tercihi olan eşofmanlar, farklı modellerle tesettür giyim kreasyonlarında yerini almaktadır. Spor yaparken ya da günlük yaşamda bazı yerlerde eşofman giymeyi tercih eden bayanlar, farklı modeller ve tasarımlar için wwww.tesetturpazari.com sitesinde yer alan ürünleri inceleyebilirler.

Tesettür Giyimde Eşofman Modasında Neler Var?

 

            Spor kıyafetlerin simgesi olan eşofman takımlar, bayanların en çok tercih ettikleri kıyafetlerin başında gelmektedir. Günlük yaşamda ve spor yaparken giymeyi tercih eden ve tesettür giyinen bayanların bulabileceği farklı eşofman modellerinden şöyle bahsedebiliriz...

 

 Baskılı Kapşonlu Tesettür Eşofman: Bu eşofman modelinin üst kısmı farklı bir detaya sahiptir. Eşofman üstünün arka kısmı uzun, ön kısmı ise kısa olarak, asimetrik bir kesime sahiptir. Eşofmanın alt pantolon kısmı ise düz kesim olarak tasarlanmıştır. Eşofmanın üst kısmı beyaz ve ön kısmında siyah renklerde baskılar yer alırken, alt kısmı ise siyah renkte olup, yanlarında beyaz şeritler bulunmaktadır.

 

 Kolları Baskı Detaylı Tesettür Eşofman: Alt üst takım olarak aynı renkte olan tesettür giyim seçenekleri arasında eşofman modelinde sadece kolları baskılı ve ekru renktedir. Bordo, saks mavisi, bebek mavisi ve lacivert tonlarını bulabileceğiniz bu eşofman modelinin üst kısmı tunik gibi dize kadar uzundur. Tesettür eşofmanın üstünün ön kısmında iki şerit halinde çizgi detayı tasarıma farklılık katmıştır.

 

 BST Eşofman Takımı: Bu eşofman takımı kapüşonlu bir model olup, eşofman üstünün ön kısmında rakam ve yazı baskısı bulunmaktadır. Cep detayı bulunan eşofman takımda tunik diz altına kadar uzun olarak tasarlanmıştır. Tesettür giyimi benimseyen bayanlar, bu modeli çok rahat bir şekilde kullanabilirler. Renk seçenekleri arasında tesettür giyim eşofman modellerinde, hardal, lacivert, mavi, gri tonlarını bulabilmeniz mümkündür.

 

 Tesettür Eşofmanlarla Hangi Tarz Eşarp Takılmalı?

 

            Spor kıyafet kombinleri arasında yer alan eşofman takımları ile uygun olabilecek spor tarzda şal veya eşarp takılmalıdır. Keten veya koton kumaştan tasarlanan şal veya eşarp modelleri, eşofmanın rengine göre seçilerek kombin oluşturulabilir. Zevkinize göre şalı aynı renkte seçebileceğiniz gibi, zıt renkler seçerek kontrast da yapabilirsiniz. Düz renkte şallar eşofman takımlarıyla daha çok uyum sağlayarak, kombini tamamlayabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.