Sonbaharda Stilinizi Belirleyecek Giyim Önerileri

Sonbaharda Stilinizi Belirleyecek Giyim Önerileri

22 Ekim 2018

 Bayanların her ayrıntısını ince eleyip sık dokuyarak tercih ettikleri giysileridir. Eylül Ekim ayları itibariyle de yaz bitip sonbaharın gelmesi yavaştan havanın soğumaya başlaması ile giyim de etkilenmektedir. Farklı hava şartlarında bayanların değişmeyen tercihi şık görünmek ve giysilerle rahat hissetmektir.

 

 Etkili Detaylar

 

 Sonbahar havaların bazen sıcak bazen serin olduğu geçiş dönemleridir. Bu nedenle de sonbaharda kullanılan giysiler yazın devamı olacak biçimde olmalıdır. Yazlık kıyafetler ile sonbahar tarzı da oluşturmak mümkündür. Örneğin yazlık tesettür elbise ile salaş sweet giyimi stilinizi değiştirecek ve elbise etek olarak kullanılacaktır. Sezonu geçmeyen dış giyim parçalarından olan ilk olarak savaş alanlarında kullanılan trençkot ile de yazlık tesettür elbise kombini yapılabilir. Sonbaharın vazgeçilmezi olan trençkotun klasik rengi olan bej her dolapta bulunmalıdır. Etekler ile yapılacak olan kombine trençkota alternatif denim ceketler tercih edilebilir. Yine yaz aylarında dolaplardan eksik olmayan culotte yani bol pantolonlar henüz kalkmadan sonbahar için de etkili bir şekilde kullanılabilir.

 

            Sonbahar sezonunun trendi olan doğadan esinlenen bordo ve düşen yaprakların renkleri, toprak tonları kullanılarak etkili stiller oluşturulabilir. Bordo ve toprak tonlarının birbiri ile uyumu ve yakışması sayesinde sıra dışı bir kombin elde edilir. Kış ve yaz sezonunda adından söz ettiren ekose kaz ayağı desenli ceketler ve pantolonlar sonbahara da yakışacaktır.

 

 Rahatlığın Adresi

 

 Değişen moda standartlarında dar ve rahatsız edici giysilerin yerini bol ve geniş aynı zamanda da rahat kıyafetler almıştır. Sonbahar da da kullanılabilecek olan bol sweetler, sportif tunikler ile konforlu bir şıklık vadediliyor. Salaş parçaların bir araya getirilerek elde edilen rahat bir şıklık ile günlük stil oluşturuluyor. Bol olan pantolon, tişört, tunik, ceketler ile spor bir görünüm için spor ayakkabı biraz da şıklık için makosen ayakkabılar kullanılabilir. Yeni sezonun büyük bedenlerde kıyafetlerini kullanarak kemer detayı ile renklendirmek mümkündür.

 

 Geçen kış sezonunda da kullanılan kat kat giyinme bu sezon da sonbahar kış modasında yerini almaktadır. Gömlekler ile kazakları ceketleri beraber kullanarak oluşturulan katmanlı görüntü sonbahar tüyoları arasındadır. Katmanlı giyim ile serin havalarda kolaylık sağlanmakta ve beraberinde şıklığı getirmektedir.


Sonbahar mevsiminde stilinizi belirleyecek tesettür giyim modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinden bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.