Sonbaharda Kullanabileceğiniz Tesettür Kap Modelleri

Sonbaharda Kullanabileceğiniz Tesettür Kap Modelleri

15 Kasım 2018

Tesettür Kap Modelleri ve Mevsim Özellikleri

 

            Sonbahar aylarında her ne kadar havalar soğusa da kaban ve ya mont kullanmak için henüz çok erken. Sabah ve akşam saatlerinin serinliğini sizleri hafif ve sıcak tutacak birbirinden şık tesettür kap çeşitleri ile girmek için sitemize göz atmanızda fayda var. Hepsi ayrı ayrı güzel ve seçim yaparken zorlanacağınız şık modeller ile sonbahar kataloğumuz hizmetinizdeyiz. Kesimlerindeki keskin şıklık, belden kuşak, fermuar ve çıt çıt gibi birleşme noktaları ile kulanım kolaylığı sağlayan modellerimizi sanal mankenlerimiz üzerinde bizzat inceleyebilirsiniz. Apaletli uzun kap modelleri, kuşaklı ve ekose desenli modeller, kapüşonlu modeller, yarasa ve İspanyol kol detaylı kap modelleri 2018 sezonunun öne çıkan modelleri olarak göz dolduruyor.

 

 Tesettür Kap Modelleri ve Dış Giyim Kombinasyonu

 

 Kap modelleri denildiğinde tek başına bir kategori anlayacağımız gibi kapların iç ve alt kısımlarında kullanılacak giysi kategorileri, çanta, ayakkabı ve diğer aksesuarlar ile hoş bir uyum yakalayan modellerimizi de görmeniz mümkündür. Sportif kap modelleri arasında son derece şık detaylara sahip olan serimizdeki bel büzgüsü, büyük karakterli rakamlar, yabancı ve Türkçe yazı detayları ile hareket kazanan modellerimizi ise çok beğeneceksiniz. Diz altı, ayak bileği hizasında ya da bel hizasında olan kap modellerimizin arasından seçim yapmak ise tamamen kişisel zevkinize aittir.

 

 Tesettür Kap Modellerinde Kumaş Özellikleri

 

 Kap modellerindeki kumaş çeşitliği de diğer giyim kategorileri gibi farklı farklıdır. Örneğin süet kumaşlar ve keten kumaşlar hem spor hem de klasik modele kolayca çevrilebilen kumaş modelleri olarak tasarımcılar tarafından kullanılmaktadır. Bunlardan başka kot ve polyester kumaşlardan üretilen kap modelleri ise enerji dolu tasarımları kendinizi daha dinamik hissetmenizi sağlıyor. Mevsimlerin geçiş dönemlerinde uzun yıllar kullanabileceğiniz önde gelen dış giyim firmalarının en kaliteli ürünlerini beden seçenekleri tablomuzda bulabilirsiniz.

 
Sonbahar mevsiminde kullanabileceğiniz onlarca renk ve desende kap modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinde bulabilirsiniz.

            Kap modellerinde renklerin de şıklığınız üzerindeki etkisi son derece büyüktür. Kırmızı modeller içinizi ısıtırken, açık renk modeller güneşle aranızda bir ışık hüzmesi yakalamanızı sağlayacak. Koyu renklerin ağırlığı ve oluşturduğu kombinasyon zenginliği sayesinde kendinizi, hem şık hem de dış giyim seçeneklerinizi artıracak. Kampanyalar, indirimler ve ürün teslimi konularındaki avantajları ile pek çok kap modeli sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.