Sonbahar Mevsiminin Popüler Tesettür Tunik Kombini

Sonbahar Mevsiminin Popüler Tesettür Tunik Kombini

08 Eylül 2018

Eylül ile beraber koca bir yazı geride bırakmış bulunmaktayız. Kavurucu sıcakların yerini esintili rüzgar alınca kıyafet seçimlerimizde kolaylaştı. Sonbahar ile beraber sadece rahatlık gelmedi, yeni sezon tesettür tunik için renk ve şıklık anlayışı baştan yazıldı. Yeni sezonda görüntü kalitesinden uzak olmayan ve kendinden emin bir duruş sergilemek için yapılacaklara göz atalım.

 

 Yazın Renkli Havasından Uzaklaşın!

 

            Her mevsimin kendi dili, kendi rengi ve kendi tarzı vardır. Sonbahar kış aylarında yazın etkisinden kurtulamamış gibi renkli giysiler giymek sizi sonbahar kış ruhundan uzaklaştırabilir. Özellikle tesettür tunik seçimi yaparken giydiğiniz tuniklerin ben buradayım diye bağıran yaz mevsimine ait renkler olmamasına dikkat edilmeli. Kırmızı, sarı ve yeşil gibi canlı renkler yerine, havayla uyumlu toprak tonu olan renkler tercih edilmelidir. Kışın pastel renklerle yapacağınız kombin çeşitlerinde beyazı kullanmaktan kaçınmayın, zira pastel renkler beyazla daha hoş bir havaya bürünüyor. Beyaz deyince baştan aşağı beyaz giyinip ve farklı bir renk olarak siyahla kolaya kaçmaya çalışanlarda aramızda; renklerden korkmayın ve şıklığı yakalayın.

 

 Kış Geldi Şifon Tuniklere Veda Ediyoruz Diyenlere Ufak Bir Tüyo!

 

            Kışın şifon tunik giymek zor oluyor, hemen hastalanıyoruz diyenler; tuniklerinizin dolaplarınızda kalmasını sağlayan uzun hırkalara merhaba deyin. Uzun hırkalar kışın kurtarıcı elementi haline gelmiş sağlıktan ödün vermeden şık kalmanıza yardımcı olacaktır. Gömleklerinizi de baza altına atmaya gerek yok, onları da hırkalarla baştan oluşturabilirsiniz. Kombin oluştururken renk tercihini koyu renklerden yana kullanmak, dış görünüme olumlu bir şekilde yansıyacaktır. Kış aylarına uygun bir giyim sağlayabilmek için koyu renk bir tuniğin tercih edilmesi, diğer tercih edilen koyu parçalarla uyum sağlayacaktır. Koyu renklerin tercih edilmesi aksesuarları da ön plana çıkartacaktır.

 

 Tesettür Tunikle Uyum Sağlayan Aksesuarlar Nelerdir?   Tunikle uyum sağlayan aksesuarların en başında bileklik ve saatler gelmektedir. Saatler kolda asil bir görüntü oluşturmakta ve tunikle uyum sağlamaktadır. Bunların yanı sıra gümüş bileklikler de tercih edilebilir. Eğer kıyafet siyah renkteyse gümüş, açık renkteyse altın renginde bir aksesuarın takılması güzel bir görüntü oluşturacaktır. Renk uyumunu yakalamak dış görü

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.