Sonbahar-Kış Tesettür Elbise Modelleri

Sonbahar-Kış Tesettür Elbise Modelleri

13 Ocak 2017

Sonbahar ve kış mevsimleri her ne kadar insanlara hüznü ve melankoliyi hatırlatsa da tesettür giyim modası yaz kış kadınlara canlı ve çarpıcı seçenekler sunuyor. Bu kış dışarıda buz gibi bir hava eserken kıyafetlerinizle şıklığınızı sürdürmeye devam edeceksiniz. Kış denildiğinde aklımıza soğuk hava ve kar gelir. Doğa beyaza bürünürken yine bu mevsime hakim olan renkler pastel tonlarıdır. Tesettür elbise modelleri arasında seçtiğimiz parçalara baktığımızda özellikle pastel tonların, kahve ve tarçın gibi mevsimin özelliklerini hatırlatan renklerin revaçta olduğunu görüyoruz. Yine bu elbiselerin ortak noktalarından birisi de zengin desenleri. Yazın canlı ve sıcak çiçek desenleri yerini geometrik şekillere ve soyut kavramlara bırakmış.

Bu sezon tesettür elbise modelleri içinde dikkat çeken bir başka tarz ise etnik desenlerle oluşturulmuş, nostaljik bir hava estiren, desenleri kadar biçimleri ile de fark edilen parçalar. Kalabalıklar arasında tarzı ile dikkat çekmek isteyen bayanların tercihi olan etnik desenler elbiselerde can bulurken bu görüntüyü hoş bir bot ve kaliteli bir şal tamamlıyor. Geçen kış çok moda olan pelerinli modellerin yine revaçta olduğunu görüyoruz. Özellikle omuz bölgesinden aşağıya doğru inen pelerin giyine hareketli, canlı aynı zamanda da sofistike bir duruş kazandırıyor. İkili takımlardan hoşlanıyorsanız uzun yeleklerle birlikte tasarlanan tek renk elbiseleri deneyebilirsiniz. Uzun yelek son zamanlarda tesettür giyimin vazgeçilmezlerinden birisi. Tek başına gömlek ve pantolonla da kombinlenme imkanı olan bu parçalar içine giydiğiniz elbise ile tamamen farklı bir havaya bürünüyor.

Elbise kadınlar için zamansız ve hiç eskimeyen kıyafet türlerinden birisi. Romantik havası, elgance olması ve asaleti, aynı zamanda rahatlığı ve kadınsı çizgileri hanımların bu giysilere olan tutkusunu açıklıyor. İster dar ister bol olsun, küçük detaylarla süslenen ve hareketlendirilen tesettür elbise modelleri her kadının daha çekici görünmesine de yardımcı oluyor. Öyle ki kar veya soğuk bile bu kıyafetleri giyip şıklığınızı tamamlamanıza engel olmuyor. Zaten baktığımızda tesettür markaları tasarladığı kışlık elbiselerde hanımların ihtiyaçlarına ve mevsimin özelliklerine uygun detaylara yer verdiklerini görüyoruz. Bu sayede hem sıcacık hissediyor hem de her zaman güzel görünebiliyorsunuz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.