Son Zamanların En Çok Tercih Edilen Tesettür Tunik Modelleri Hangileridir?

Son Zamanların En Çok Tercih Edilen Tesettür Tunik Modelleri Hangileridir?

26 Eylül 2018

Son yılların trendleri arasında yer alan tesettür tunik modelleri her yaş ve her kesime hitap etmektedir. Bu özelliği sayesinde birçok kadının gardırobunda vazgeçilmez parçalar arasında yer almaktadır. Tesettür tunik modellerinin her geçen gün yenilenmesi ve birçok renk ve modele sahip olması ayrıca kadınların tercih nedenleri arasında sayılabilir. Son zamanların en çok tercih edilen tesettür tunik modelleri şu şekilde sıralanabilir.

 En uygun Tunik Pantolon Kombinleri : www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik

 Pantolon ve Tunik Takımlar

 

            Özellikle gençlerin kombin yapmakta zorlandıkları zamanlarda en çok tercih ettikleri modellerdendir. Bunun yanı sıra özel günlerde ve iş dünyasında bu model takımlar oldukça fazla tercih edilmektedir. Hem şık durması hem de pratik olması tercih sebepleri arasında sayılabilir. Pek çok farklı modele sahip bu takımlar bu sayede hem spor hem de klasik giyimi tercih eden kadınlara hitap edebilmektedir.

 

 Tunik ve Etek Takımlar

 

            Genellikle orta yaşlı kadınların tercih ettiği bu tesettür tunik modeli özel davetlerin yanı sıra arkadaş ziyaretlerinde de şık ve rahat bir görünüm sağlamaktadır. Özellikle etek giymekten hoşlanan kadınlar bu takımları tercih etmektedirler. Tunik ve etek takımlar her geçen gün farklı model ve renklerde tasarlanarak moda dünyasındaki yerini almaya devam etmektedir.

 

 Gömlek Tunikler

 

            Tesettür tunik modelleri arasında her zaman ilgi gören modeller arasında yer almaktadır. Modası hiçbir zaman geçmeyen gömlek tunikler rahatlık ve şıklık açısından kadınlar tarafından oldukça fazla ilgi görmektedir. Gizli düğmeli tasarımları ve açıkta bırakılan düğme tasarımlı modelleri ile gömlek tunikler hem klasik hem de spor giyim tarzından hoşlanan kadınların beğenisini kazanmış durumdadır. Oldukça şık bir görünüme sahip olan bu modellerin uzun ve kısa boy uzunluklarına sahip modelleri bulunmaktadır.

 

 Önü Kısa Arkası Uzun Tunikler

 

            Ön taraftan bakıldığında arka kısmına göre 10-15 cm. daha kısa olan ve bazı modelleri daha da kısa olan bu tunik modelleri son zamanların en çok tercih edilen tesettür tunik modelleri arasında yer almaktadır. Önü kısa arkası uzun bu tesettür tunik modelleri eteklerle kombin edilebileceği gibi pantolonlarla da kombin edildiğinde hem tarz hem de şık bir görünüm sağlamaktadır.

 .

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.