Son Zamanların En Beğenilen Tesettür Tunik Modelleri

Son Zamanların En Beğenilen Tesettür Tunik Modelleri

11 Ocak 2019

Tesettür Tunik Kadife

 

            Tesettür dünyasında en çok tercih edilen modellerden birisi tuniktir. Arkadaşlarla buluşma ya da bir iş görüşmesine gidecekseniz sizi tam dengesiyle yansıtacak bir giyim türüdür. Kırmızı renkte kadife kesimi olan bu kış günlerinde kişiyi üşütmeyecek derecede sıcak olan bu tunik altına siyah bir pantolon, beyaz bir ayakkabı ve açık kahverengi tonlarında üstünde çizgiler olan tesettür ile kişiyi son derece kendine öz güvenli, saygılı ve ciddi gösterir. Kırmızı rengin karşı tarafa vermiş olduğu öz güven duygusu, siyahın ciddi bir ton olması ve beyaz, açık kahverengi gibi renklerle iletişime açık bir karakter vermesi tesettür tunik modellerinde en çok tercih edilenlerden birisidir.

 

 Tesettür Tunik Kolları İnci Detaylı

 

            Kişinin arkadaşlarıyla bir sohbet için bir araya gelmesi ya da çıkılan bir aile yemeğinde şık, zarif aynı zamanda spor giyim tarzını da yansıtan bir kombin hanımlar tarafından çok tercih edilmektedir. Turuncu renginde kollarında inci detayları bulunan tunik, kişinin iletişime açık ve zevkli birisi olduğunu gösterir. Çünkü turuncu rengi açık bir renktir ve herkesin algısını çekmektedir. Altına siyah bir pantolon kişinin saygı duyulması gereken bir karaktere sahip olduğu izlenimini yansıtır. Çünkü siyah kapalı tonlu bir renktir ve saygı, ciddiyet gibi kavramları temsil eder. Beyaz bir ayakkabı ise hem bu renklerin arasındaki uyuma güzel bir son nokta koyar. Göz zevki açısından turuncu, siyah ve beyazın birlikteliği oldukça güzel bir karışım oluşturur. Giyen kişide spor giyim tarzına uygun bir kombin çıkar ve insanlar tarafından oldukça şık gözükmektedir.

 

 Tesettür Tunik Pul Detaylı

 

            Mavi renk üzerine siyah taban işlemeli pullu model farklı bir çalışmadır. Karşıdaki insana mavi renk huzuru, sadeliği ve mütevaziliği yansıtır. Altına siyah bir pantolon kişiye ciddiyet katarken siyah bir yürüyüş ayakkabısı ise bu kombin de mavi rengi oldukça ön plana çıkartır. Siyah bir tesettür ise bu kombini tamamlayan son parçadır. Mavi renk ve siyah tonların birleşiminde farklı bir giyim tarzı ortaya çıkar ve mavi tunik oldukça değerli bir şekilde ortaya çıkar.

 
Bu tunik modellerinin en şık seçeneklerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.