Son Trend Tesettür Kombinleri

Son Trend Tesettür Kombinleri

16 Mart 2019

Tesettür giyim seçenekleri son dönemde oldukça artmış ve çok şık parçalar üretilmeye başlamıştır. Yükselişe geçen tesettür giyim modasında hatları ortaya çıkarmadan en iyi kumaş ve parçaları bir araya getirmek oldukça önemlidir.

 

 Tesettür giyiminde çok katlı parçalar olduğundan renk uyumu da dikkat edilmesi gereken bir diğer husustur. Başörtüden kıyafete geçişin doğru parçalardan oluşmasına azami özen gösterilmelidir. Bu ince detaylara dikkat edilmesi halinde son derece trend ve şık olmak mümkün olacaktır.

 

 Tesettür kombini yaparken giyilen kıyafetin yanında kullanılan başörtü, ayakkabı, çanta, takı gibi detaylara da özen göstermek gerekmektedir. Tüm parçaların birbiri ile doğru şekilde kombinlenmesi halinde tüm beğenileri toplayabilirsiniz.

 

 Tesettür Kombin Önerileri

 

 Tesettür kombin yapmak için dikkat edilecek en önemli detay nerede giyileceği olmalıdır. Günlük giyim ile özel davetlerde kullanılacak abiye giyim için seçimler farklı olmalıdır. Ancak gündüzden geceye uzanacak bir davete katılacak iseniz, ufak detayları değiştirerek şıklığı sağlamak mümkün olacaktır.

 

 Gündüz davetinden geceye geçerken sadece giyilen kıyafete uygun başörtüyü ve ayakkabıyı değiştirerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Tesettür giyim içinde en çok tercih edilen ürünlerden birisi ikili takımlardır. Uzun bir tunik altına giyilen bol bir pantolon ya da etek ile kombin tamamlanabilmektedir.

 

 Tesettür kombin yaparken seçilebilecek bir diğer ürün tuniklerdir. Tesettür tunik modelleri çok çeşit göstermektedir. Tunikleri hem pantolon hem etek ile tamamlamak ve şık olmak son derece kolaydır. Tek parça elbise seçimleri günlük giyim içinde oldukça rahatlık ve kolaylık sağlamaktadır. Günlük elbise seçimi halinde mutlaka aksesuar ile güçlendirilmelidir. Mutlaka elbiseye uygun başörtü ve yine ona uygun bir renk çanta kullanımına dikkat etmek gerekir.

 

 Tesettür Giyimde Nelere Dikkat Edilmeli?

 

 Kumaş seçimi yaparken ilk önce vücudu terletmeyecek türde kumaş seçimine dikkat edilmelidir. Tesettür kombin seçenekleri için pek çok örneği inceleyip, kendiniz için en doğru tarzı seçebilirsiniz. Günlük giyimde iki parçadan oluşan takımları hatta yeni tarz uzun üstlü eşofman takımlarını seçebilirsiniz.

 

 Özel davetlerde incili ya da pullu elbise modelleri en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Bu noktada vücudu sarmadan doğru kesimlerin kullanıldığına emin olunarak seçimler sağlanmalıdır.

 

 Doğru tesettür kombini için tek renk giyimden uzak durulmalıdır. Mevsime ve giyilecek yere göre farklı renklerin seçimi ve bir arada kullanılması stili tamamlayacak bir unsur olacaktır. Özellikle ikili takımlarda alt üst aynı renk ise içe giyilen parça ya da başörtünün kontrast bir renk olmasına dikkat edilmelidir.


Modaınn en trend tesettür kombinlerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinden takip edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.