Sokak Modasıyla Tesettür Kap Modellerinin 5 Farklı Buluşması

Sokak Modasıyla Tesettür Kap Modellerinin 5 Farklı Buluşması

20 Kasım 2018

            Tesettür giyim tarzını benimsemiş olan kadınlar yaptıkları seçimlerle moda dünyasına yön vermeyi başarırken, yaratıcı ve rahat kombinler pek çok kişinin günlük hayatını şekillendirmeye devam ediyor. Ayakkabıdan eşarba, pantolondan tesettür kap modellerine kadar uyum içinde hazırlanan kıyafetler günün her saati farklı mekanlarda özgür bir şekilde kullanılabilir.

 

 1- Rahat ve Feminen

 

            Giyim tarzını ve kişiliğini gözler önüne sermek isteyen hanımlar, seçtikleri rahat parçalarla sokak modasını şekillendirir. Spor pantolonlar, salaş üstler ve modern bir havaya sahip olan kaplar çanta, ayakkabı ve eşarp üçlüsüyle buluşarak şehir hayatının koşuşturmasının üzerinden rahat bir şekilde gelinebilir. Bu kombinlerle genel olarak düz renk eşarplar tercih edilirken bağlama yöntemleri de yere, zamana ve kıyafete uygun olarak şekillenmelidir.

 

 2- Özgür ve Modayla Uyumlu

 

            Bol pantolonların yanı sıra beldeki kemerlerle desteklenen parçalar, şehirli modern kadının vazgeçemediği parçalar arasında gösterilen çantalarla desteklenebilir. Jean, keten, desen ve naturel renklerin bir araya getirildiği kombinler anvelop şeklinde kapanan ya da kapüşonla zenginleştirilmiş kaplarla modayla uyumlu bir hale getirilebilir.

 

 3- Uçuşan Etekler ve Topuklu Ayakkabılar

 

            Yaratıcı ve belki biraz da uçlarda yaşamayı seven hanımlar, uçuşan eteklerin altına kullandıkları topuklu ayakkabıları bahar ve kış aylarında bol cepli hırkalar ya da fermuarlı kaplarla kullanabilirler. Yazın sandaletlerin eşlik ettiği şalvar kalıp kumaş pantolonlar ise postacı çantalar veya jean zımbalı gömleklerle uyum içinde giyilebilir.

 

 4- Etnik Aksesuarlarla Buluşan Üst Giyimler

 

            Eşarbın bittiği yerden itibaren önce boyna ve daha sonra kemerden çantaya kadar bütünlük sağlaması istenen etnik aksesuarlarla kombinlenen günlük kıyafetler, ince kumaştan hazırlanan kap modelleriyle uyum sağlar. Günlük ihtiyaçlara özel olarak şekillenen modeller önü kısa ve arkası uzun kesimlerle yılın 4 mevsiminde de tercih edilebilir.

 

 5- Sporcu Bir Ruh ve Tesettür Giyim Ahengi

 

            Sporcu bir ruha sahip olan bayanların tercih ettiği modeller, modern ve yaratıcı tasarıma sahip üst giyim kalıplarıyla renklendirilebilir. Günlük ihtiyaçları karşılarken aynı zamanda şıklık ve zarafeti de spor bir görünümle tamamlamak isteyenler için hazırlanan modeller neon renkler ve baskılarla zenginleştirilebilir. Eşarp bağlama teknikleriyse seçilen kombine uygun olarak şekillendirilmelidir.

Sokak modasına uygun en özel kap modelleri www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinde.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.