Soft Renkleri İle Çok Daha Şık Tesettür Elbise Modelleri

Soft Renkleri İle Çok Daha Şık Tesettür Elbise Modelleri

19 Aralık 2016

Tesettür giyim denildiğinde geçmiş dönemlerde çok fazla alternatif bulunmuyordu. Ancak günümüzde tesettür modası içerisinde tesettür hassasiyetine uyumlu çok fazla giyim ürünü bulunmaktadır. Tesettürlü hanımlar bu alanda en çok tesettür elbise modelleri arasından seçimler yapabiliyor. Günlük tarzlara uyum sağlayabilen spor modellerin yanı sıra abiye tarzları tamamlayabilecek şık modeller bulabilmekte mümkün olabiliyor. Abiye olarak üst kısmında işlemeler bulunan modeller tercih edilebiliyor. İkili renk kombinasyonları ile geniş etek kesimlerini bir arada kullanıldığı modellerde oldukça şık olmaktadır. Bel kısmında kemerlerde kullanılabiliyor.

Bu yılın trend renkleri arasında haki, mürdüm tonları, pudra, açık mavi, mint yeşili gibi renk tonları bulunuyor. Kumaş olarak farklı modeller tercih edilebilir. Kot kumaş seçenekleri ile elde edilen modeller günlük alanda çok daha kullanışlı olabiliyor. Abiye renk tonları tercih ederken de zümrüt yeşili gibi renkler tercih edebilir ve kol kısımlarında manşetler kullanılarak daha kibar bir görünüm elde edilebilir. Abiyelerde tül detaylarda kullanılabiliyor. Ofis gibi alanlarda da çok daha rahatlık sunacak tesettür elbise modelleri bulabilmek mümkün oluyor. Yarasa kol modelleri ile abiye seçimlerde çok daha tesettür ruhunu yansıtan modeller bulabilirsiniz. Büyük beden seçimleri içinde bu alanda şık tesettür elbise modelleri bulabilmek mümkün oluyor. Dikkat edilmesi gereken kaliteli kumaş seçiminin yanında beden ölçüsü olarak bir beden büyük kullanımlar olmasıdır.

Soft renk tonlarının abiye kullanımlarla uyumu oldukça hoş oluyor. Desenli kullanımlarda ise günlük tesettür elbise modelleri arasında tercih edilebiliyor. Deri ayrıntılar pek çok giyim ürününde olduğu gibi tesettür alanında da çok fazla tercih ediliyor. Yaka, kol ya da bel kısımlarında kullanılan deri ayrıntılar çok şık kullanımlar ortaya çıkarabiliyor. Düz sade bir model üzerinde kullanılan yelek tarzında işlemeli tüllü detaylarda elbiseleri çok daha şık bir şekilde sunulabilmesine yardımcı olabiliyor. Belden ve yakadan büzgülü olarak tercih edilen kullanımlarda oldukça hoş modeller olmakta ve kiloş etek kesimleri ile elbise modelleri çok daha şık bir şekilde kullanılabilmektedir. Her alanda mükemmel bir şekilde kullanılabilen elbise modelleri tesettürlü hanımların hassasiyetlerini karşılayabildiği içinde çok beğenilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.