Siyah Tesettür Elbise Nasıl Kombinlenir?

Siyah Tesettür Elbise Nasıl Kombinlenir?

08 Mayıs 2018

Siyah renk, şıklık, asalet ve zarafetin simgesidir, günlük ve gece tesettür kıyafetlerinde hanımların en çok tercih ettiği renktir. Siyah tesettür elbise giyildiğinde, güzel bir kombinasyon sağlanmazsa sonuç hüsran olacaktır.

 

 Siyah Tesettür Elbise Kombinin de Nelere Dikkat Etmelidir?

 

            Basit gibi görünen siyah tesettür elbise kombine etmek, aslında o kadar da kolay bir iş değildir. Sizce de öyle değil mi? Siyah elbise kombinasyonu, elbisenin giyileceği mekana göre, gündüz ya da gece kıyafeti olmasına göre farklılık gösterir.

           

            Ev sahibi konumunda kişi siyah elbise kombinine, model olarak rahatlık isteyenler için, balık etekli robadan kesim siyah elbise ya da daha hafif bir seçimle, prenses model olarak seçilen siyah bir elbise giyerek başlayabilir. Elbisenin altına pudra, gümüş ve ya gold rengi hafif topuklu ya da babet ayakkabı, ayakkabı ile aynı renkte bir türban ve kıyafet kaldırıyor ise türban ile aynı renk ve ya gold ince bir kemer ile çok şık bir ev sahibi olunacaktır. Aynı fikirde değil misiniz?

 

            İş hayatının içinde iseniz veya günlük gezmeye gidecekseniz siyah elbise seçimi, kloş etek, pudra, havai mavi, fuşya vb uçuk renk bir gömlek ya da bluz ve üzerine giyilen siyah bir ceket ile kombinlenirse çok hoş durur. Kıyafet, gömlek renginde seçilecek ayakkabı çanta, türban ile çok şık duracaktır.

 

 Gece kıyafeti olarak düz siyah seçilmesi durumunda, aksesuarlar büyük önem kazanacaktır. Düz siyah gece kıyafetinin üzerinde en hoş duran aksesuar, incidir. Tuvalet olduğundan abartılı inci bir kolye, bileklik ve yüzük, kıyafetin havasını bir anda değiştirecektir. Kıyafet, yine siyah olan topuklu ayakkabı, çanta ve simli ya da siyah dantelli bir türban ile inanılmaz bir görünüme kavuşur.

 

 Spor giyim olarak tercihiniz siyah elbiseden yana ise, elbisenin boyunu tunik ölçülerinde kısa seçmek ve altına siyah tayt ya da etek giymek uygun olacaktır. Elbiseyi siyah spor ayakkabı ve çanta ile kullanabilirsiniz. Kıyafete renk katmak adına gümüş olarak seçilecek olan kolye, bileklik, yüzük hoş bir görüntü yaratacaktır. Türban hafif uçuk renklerde seçilir ise spor ayakkabı ve çantanın da bu renklerde olması, kıyafeti dört dörtlük bir hale getirecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.