Şık Ve Rahat Olabileceğiniz Tesettür Elbise Önerileri

Şık Ve Rahat Olabileceğiniz Tesettür Elbise Önerileri

03 Kasım 2018

Ziyarete Giderken Tesettür Kıyafet Önerisi

 

            Günlük ziyaretlerde kullanılabilecek en rahat ve sorunsuz tesettür elbise tunik olacaktır. Tunikler her zaman rahatlığıyla ve çabuk kombinlenmesiyle çok tercih edilirler. Özellikle pantolon ile birleştirildiği için uygun renkte bir tunik ile kıyafet tamamlanmış olur. Tüm kıyafeti tamamlayacak yine konu renkte bir eşarp yerinde olacaktır. Rahat giyimiyle farklı modelleri bulunan tuniklerin kemerli ve düğmeli modelleri mevcuttur. Birden fazla modeli bünyesinde barındıran tesetturpazari.com adresinin “Tunik” kategorisini inceleyebilirsiniz. Bu modellerin çoğunda siyah ve beyaz pantolon kullanılmakla beraber, farklı tonlarda renkleri deneyebilirsiniz.

 

 Tesettür Elbise Modellerinde Yeni Değişimler

 

            Sürekli gömlek, uzun elbise ve tunik modellerini ön plana çıkaran tesettür elbise üreticileri, bu sene boğazlı kazakları vitrinlere çıkarmıştır. Tesettürlü hanımların giyinmekte tereddüt ettiği bu boğazlı kazaklar, farklı kesimleri ile daha kullanışlı hale getirilmiş. Tesetturpazari.com adresinde bulunan Kışlık Boğazlı Body Eka modeller eteklerle birlikte güzel bir kombin oluşturmuş. Farklı renklerde ve incili detaylarla tamamlanan boğazlı kazaklar pantolonla ve feracelerle birlikte giyilebilir modeller haline getirilmiş. Yine aynı sitenin “Gömlek” kategorisinde yer alan Fular Detaylı Gömlek modelleri tesettür giyimde değişim rüzgarının devam edeceğini göstermektedir.

 

 Tesettür Kıyafetlerle Hem Şık, Hem Rahat Olmanın Yolları

 

            Tesettür kıyafet giyenlerin birinci önceliği her zaman için tesettürün amacına uygun giyinmektir. Ancak günümüz sosyal hayatında da model, renk ve görünüm olarak itici de görünmemek adına şıklık da ön plana çıkmaktadır. Çünkü tesettürlü bir bayanın yaşantısıyla olduğu kadar görünümüyle de örnek olması gerekir. Şıklığın birinci kuralı bedene uygun kıyafet giyinmektir. Büyük bedene dar kıyafet itici olacağı gibi, küçük bedene bol kıyafet de aynı iticiliği gösterecektir. Diğer bir kural ise renk uyumudur. Her ne kadar zıt renkler de günümüzde bir arada kullanılıyorsa da, uyumlu olan, göze batmayan renkler şık gösterecektir. Üçün kural ise doğru aksesuarlar kullanmaktır. Abartılı köyle ve bilezikler ile büyük ve kaba çantalar kıyafetin bütünlüğünü bozacaktır. Dolayısıyla bu küçük kurallar, bir o kadar da büyük sonuçlara neden olmaktadır. Birçok tesettür kıyafet modeli örnekleriyle mankenler üzerinde gösteren tesetturpazari.com adresi düşüncelerinize alternatif olabilir.


Birbirinden şık ve rahat tesettür elbise modellerine www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinden ulaşılabilir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.