Şık Tasarımlarıyla Tesettür İkili Takım Modelleri

Şık Tasarımlarıyla Tesettür İkili Takım Modelleri

28 Mart 2019

 Tesettür modasında ikili takım modelleri son yılların gözdesi haline gelmiştir. Kombin konusunda rahatlık sunan ikili takımlar, şık aksesuarlarla zenginleştirildiği zaman daha çok göze çarpıyor. Özellikle tesettür giyimde kombin yapmak oldukça zordur. Farklı parçaları bir araya getirerek zarif kombin önerileri oluşturmak ayrıca vakit alıcıdır. Bu sebeple tesettür ikili takım modelleri moda dünyasındaki yerini sabitleştirmiştir. İkili takımlarda özellikle son yıllarda sade parçalar ön plana çıkmaya başlamıştır. Özel gün ve geceler için tasarlanan takımlarda genellikle dikkat çeken aksesuar parçalar mevcuttur.

 

 Günlük Hayatta Tercih Edilebilecek Sade İkili Takımlar

 

 Moda tasarımcıların başarılı parçalarından biri olan ikili takım modelleri her geçen gün farklı bir tarzla karşımıza çıkıyor. Özellikle günlük hayatta, sokak modasında sade ancak asil modeller tercih edilmektedir. Bu noktada moda dünyasında dikkate şayan aksesuarlarla tamamlanan sade modeller vitrinlerdeki yerini almıştır.

 

 Eğer günlük hayatta tercihiniz tesettür ikili takım modellerinden yanaysa sezonun son çıkan ürünlerine göz atmak fayda var. Asimetrik ve bol kesimiyle dikkatleri çeken günlük modellerin kullanımı da oldukça kolaydır. Pantolon bluz takımlar bile tesettürlü bayan için oldukça uygun bir tasarıma sahiptir.

 

 Şıklığıyla Göz Kamaştıran İkili Takımlar

 

 Özel günler ve geceler her kadının özenerek hazırlandığı zamanlardır. Özel gün ve gecelerde kombin yapmak size zor ve zahmet verici geliyorsa ikili takımlar tam size göre. Şıklığıyla ve göz kamaştırıcı detaylarıyla dikkatleri üzerine çeken ikili takım modelleri vitrinlerdeki yerini almıştır.

 

 Özellikle etek ucunda asimetrik kesim olan modeller bu aşamada dikkat çekiyor. Sim, pul ya da düğme detaylı modeller de parçaya ayrı bir hava katmaktadır. Her kasının kendi zevkine ve tarzına uygun şık modeller mevcuttur.

 

 Aksesuarlarla Zenginlik Katın!

 

 Aksesuar her kadının giyiminin önemli bir tamamlayıcısıdır. Hatta birçok kadın için olmazsa olmazlar arasındadır. Özellikle tesettür modasında günlük hayatta dahil aksesuarların kullanım sıklığı artmıştır. Bu noktada tesettür ikili takım modelleri, aksesuarlarla zenginleştirildiği zaman ayrı bir detay kazanmaktadır. Özellikle bol ve asimetrik kesim modellerle birlikte kullanılan uzun kolyeler moda akımın en önemli detayı haline geldi. Üstelik bu detay kadınlara ayrı bir şıklık ve asalet katıyor.

Birbirinden şık tasarımlarıyla en trend ikili takım modelleri için www.tesetturpazari.com/tesettur-takim adresini ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.