Şık Detaylar ile Tesettür Tunik Modelleri ve Seçenekleri

Şık Detaylar ile Tesettür Tunik Modelleri ve Seçenekleri

24 Mart 2017

       Giyim moda sektöründe yeni tasarımlar ve detaylar sunuldukça, bayanlar kendi tarzlarını rahatlıkla oluşturabiliyor. Özellikle de tesettür sektöründe de farklı yenilikler ve modern detaylar dikkat çekiyor. Öyle ki artık her yaştaki tesettürlü bayanlar şıklığı yakalayabilir, modern ve konforlu bir görüntü elde edebilir. Bu noktada tesettür tunik modelleri de sıkça kullanılmaktadır.

HER MEVSİMDE TUNİK ŞIKLIĞI

            Tunik modelleri her mevsimde bayanlar tarafından tercih edilebiliyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında cıvıl cıvıl, modern kesimli tuniklerle farklı kombinasyonlar oluşturulabilir. Günlük hayatta şık olmak isteyenlerin başlıca tercihi tunik modelleri oluyor. Çiçek desenli, çizgili, düz renkli tunik modelleri bulunmaktadır. Bu tür bir tunik modelini düz renk bir pantolon ile kombin etmek mümkündür. Püsküllü detaylar, işlemeler, düğme ve fermuar detayları da modellerde görebileceğimiz seçeneklerdir. Tesettürlü bayanlar tunik ürünlerine büyük ilgi gösteriyor. Çünkü bol kesimli, uzun olan modeller bayanlara rahatlık sağlamaktadır. Yarasa kol detayı özellikle son dönemlerde tasarımlarda kullanılmaktadır. Özgün bir tarz sahibi bayanlar sade ama şık tesettür tunik modelleri sayesinde kendi zevklerini de yansıtabilecek. 

PRATİK ŞIKLIK SEÇENEKLERİ

            Tunik modelleri sade veya detaylı da olsa çok şık ve pratik bir şekilde kombin oluşturmayı sağlıyor. Spor ayakkabı ve kot bir pantolon ile kullanılan tunik, gün boyu bayanlara rahatlık sunacaktır. Bahar ve yaz aylarında tunik rengin somon, narçiçeği, pudra, saks mavisi gibi renk seçenekler ile kullanılabilir. Beyaz veya kot bir pantolon ile de spor bir tarz oluşturmak mümkün. Klasik tarzını seven bayanlar kumaş pantolon kullanabilir. Her renge uyum sağlayacak olan siyah ve beyaz renklerin hakimiyetini de kombin içerisinde kullanmak mümkün olacaktır. İşlemeler, sade ama modern kesimli tunik modelleri günlük hayattaki şıklık için mükemmel bir seçim olacaktır.

TESETTÜR MODASINDA KALİTE VE FİYATLAR

            Tesettür giyim modasında yepyeni tasarımlar göz dolduracak tarzdadır. Aynı zamanda bu sektörde kalite ve uygun fiyat seçenekleri de bayanlara farklı avantajlar sunuyor. Özellikle de tesettür tunik modelleri hem kaliteli hem de çok uygun fiyatlarla önümüze çıkıyor. Tunik modellerinde yapılan indirim ve çeşitli kampanyalar özellikle bayanlar için birer fırsattır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.