Şık bir Görünüm İçin Tesettür Tunikler Nasıl Kombinlenmeli?

Şık bir Görünüm İçin Tesettür Tunikler Nasıl Kombinlenmeli?

01 Aralık 2018

             Sadece tesettür giyim şıklığı değil her tesettürlü kadının giysi dolabında bulunan ve rahatlığın sembolü olan tunikler, kesim olarak dökümlü modellerdir. Günlük, özel gün ve özel geceler için tercih edilebilen tesettür tunik modelleri tasarlandığından dolayı tesettürlü kadınlar kendi giyim tarzlarını ortaya koyabilmektedir.

 

 Bol Kesimli Tesettür Tunikler Dar Paça Pantolonlar İle Kombinlenmeli

 

            Tesettür tunikler bol kesimli ve vücut hatlarını kapatan modellerdir. Tesettür tunikleri dar paça pantolon modelleri ile kombinlemek gerekir. Çünkü bol tunikleri bol pantolonlar ile kombin yapıldığı zaman hem sizi olduğunuzdan kısa gösterir hem de olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Bazı kapalı kadınlar tesettür tunikleri çan ve ya A kesim uzun etekler ile kombinlenmektedir. Bu kombin tamamen kişiyi yaşlı ve nahoş gösterir.

 

 Pastel Ve Ya Koyu Renk Tunikler Koyu Renk Pantolonlar İle Kombinlenmeli

 

            Renkli tesettür tunik modelleri bol kesimli olduğundan dolayı hareketli parçalardır. Tunik modellerinde pastel ve ya koyu renk tunikler koyu pantolonlar ile kombinlenmelidir. Ayrıca koyu renk tesettür tunikleri açık renk pantolonlar ile kombinlendiğinde de çok şık bir görüntü oluşturmaktadır. Desenli tunik tercihinde bulunulduğu zaman pantolon sade model de olmalıdır. Bunun yanı sıra tesettür tunik ve pantolon kombininde birbirine yakın renk tonları bir arada kullanılabilir.

 

 Tesettür Tunik Ve Yelek Kombini

 

            Sade tesettür tunik modellerini tesettür yelekler ile kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Ancak uzun tesettür tuniklerde basen bölgesine inen yelek uzunluğu yeterli olacaktır. Yelek tunik kombinlerinde yelek boyu tuniğin boyunu geçmemelidir. Tesettür tunik ve yelek kombinini dar paça pantolon modeli ile tamamlayarak he modern hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 Lacivert Tesettür Tunik İle Kot Pantolon Uyumu

 

            Kot pantolon modellerini hemen hemen her yaştan tesettürlü kadın çok fazla tercih etmektedir. Modern ve şıklığı sembol eden kot pantolonları lacivert tunik modelleri ile kombin yapmak çok şık bir görüntü oluşturmaktadır. Genellikle günlük hayatta tercih edilen kombin olan kot pantolon ve lacivert tuniği, spor ayakkabı ile tamamlandığı zaman muhteşem bir uyum oluşur. Başörtüsü olarak şal tercih edilmelidir. Şalınızı tesettür tunik ve pantolon modeline uyum sağlayacak şekilde spor tarz model de tercih edildiği takdirde şık bir kombin oluşturmanızı sağlayacaktır.

Kombinlerinizi tamamlamak için birbirinden şık tunik seçeneklerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinden bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.