Sezonun Dikkat Çeken Tunik Modelleri Nelerdir?

Sezonun Dikkat Çeken Tunik Modelleri Nelerdir?

17 Nisan 2018

Tunik Modellerine Renk Ve Aksesuar Detayları Nelerdir?

 

            Tesettür modasının sezon içerisinde öne çıkan modellerinde bayanlara yönelik şık ve konforlu seçenekler oluşturulmaktadır. Özellikle günlük kullanımda bayanların şık görünümü elde etmeleri amacı ile modeller oluşturulmaktadır. Oluşturulan modeller farklı renk detayları ve kumaş seçenekleri ile meydana gelmektedir. Sezonun rahatlık ve şıklığı bir araya getiren aynı zamanda günlük kullanıma uygun olan modelleri ise tunik seçenekleri olarak ön plana çıkmaktadır.

 

            Tunik modellerinde salaş kesimler tercih edilmektedir. Salaş kesim ile tasarlanan tesettür giyim modelleri aksesuar ayrıntıları ile şık bir görünüme kavuşmaktadır. Özellikle kolye detaylı ve omuzlardan işlemeli, dantel detaylı tunik modelleri sezonun trend ürünleri arasında yer almaktadır. Modellerin günlük kullanıma uygun yapısı ve zarif görünümü trend modeller arasında yer almasına yardımcı olmuştur. Kolye detaylı ve omuz kısmı dantel uygulamalı tuniklerin renk seçenekleri ise pembe ve mavi gibi pastel renkler kullanılarak oluşturulmuştur. Günlük kullanımda şık görümü destekleyen birçok model Tesettür pazarı ürünleri içerisinde farklı renk ve kesim tasarımları ile yer almaktadır.

 

 Spor Tasarımda Oluşturulan Tunik Modelleri Nelerdir?

 

            Sezonun dikkat çeken ürünleri arasında inci detaylı modeller yer almaktadır. İnci detayları genel olarak tunik modellerinin göğüs kısmında kullanılarak klasik bir görünüm elde edilmektedir. Renkli tunik modellerinde ise farklı renklerin bir arada kullanımı sağlanmaktadır. Şerit halinde ve çizgili desenler ile uygulanan dinamik renkler, spor modellerin oluşturulmasında etkili olmuştur. Mavi, kırmızı, yeşil ve beyaz renklerin çizgi halinde uygulanarak oluşturulan modellerde, tasarıma inci detayları eklenmektedir. Bu tasarım sayesinde dinamik bir görünüm elde edilerek, bayanların tesettür giyim modasında spor şık olarak ifade edilen tarza ulaşması amaçlanmaktadır.

 

 Klasik Tarzdaki Tunik Modelleri Nelerdir?

 

            Tunik modellerinde aynı zamanda gömlek kesimleri ve kumaşlarının kullanımı sağlanmaktadır. Bu modeller iş hayatında ve günlük hayatta kullanıma oldukça uygundur. Klasik tarzı seven bayanlar için uygun olan modeller, nakış detayları hareketlendirilmiştir. Gömlek yaka ve gömlek kesimi tunik modellerinde manşet detaylarında ve kol kısımlarında çiçek desenleri kullanılmıştır. Çiçek motifleri, nakış şeklinde işleme uygulanarak meydana getirilmektedir. Nakış detayları tesettür giyim modasında hem özgün hem de kaliteli bir model elde edilmesine yardımcı olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.