Sade Tasarımlarla Göze Dolduran Tesettür İkili Modeller

Sade Tasarımlarla Göze Dolduran Tesettür İkili Modeller

25 Mart 2019

             Günümüz moda dünyası daha çok farklı aksesuar ve desenler üzerinden hazırlanmış giysilerle ön plana çıkıyor. Fakat daha minimalize edilmiş sade tasarımlara sahip giyim parçaları hala yüksek bir beğeni toplamaktadır. Özellikle tesettür ikili takım seçenekleri arasında yeni sezon geniş bir yelpazede sade tasarımlar dikkatleri çekiyor.

 

            Farklı renk ve modellerle uyum sağlamış düz kesim, tek renk tasarımlar arasında sadece göze çarpan seçenekler tercih edilebilir. Böylece daha olgun, çok dikkat çekmeyen ama şık bir görünümü elden bırakmayan tasarımlara sahip olunabilir.

 

 Kişisel Aksesuarla Tercih Edilen Tesettür İkili Takım

 

            Birçok kadın tesettür ikili takım modellerini daha sade tasarımlarla tercih eder. Bunun nedenlerinden biri de kendi aksesuarlarını kullanmayı istemesidir. Minimal bir tasarım altında hazırlanmış ikili takımlar, farklı aksesuarlarla güzel bir bütünlük imkanı vermektedir. Örneğin şal ve eşarp seçenekleri kullanılabilmektedir. Özellikle farklı takı çeşitleri mutlaka tercih edilir.

 

            Başta zarif bir küpe çeşidi olmak üzere kolye ya da bileklik seçenekleri de ön plana çıkıyor. Tabii mutlaka ayakkabı ve çantaları da unutmamak gerekir. Giysilerle uyum sağlayarak harika ayakkabı ve çanta çeşitleri gidilecek yerin konseptine uygun şekilde güzel bir bütünlük imkanı tanımaktadır.

 

 Tercih Edebilecek Göz Alıcı Sade Tesettür İkili Takımlar

 

            Yeni sezonla beraber görücüye çıkmış olan birbirinden farklı modeller altında tesettür ikili takım çeşitleri bulunuyor. Kişisel tercihler baz alınmak suretiyle geniş bir yelpaze üzerinden seçim yapılabilir.

 

            Daha çok bol tasarımların ön plana çıktığı trend ikili takımlar, etek ucu asimetrik kesim üzerinden hoş bir görünüm sağlamaktadır. Hem alt hem de üst kısmı tek renk olarak hazırlanmış tasarımlar arasında tercih gerçekleştirmek mümkün.

 

 Küçük Detaylarıyla Sade Tesettür İkili Takım Modelleri

 

            Küçük detaylar üzerinden farklı açılar ve desenlerin de bulunduğu ikili takımlar tercih edilebilir. Sade görüntüsünü bozmadan giysinin değişik noktalarına yerleştirilmiş aksesuarlar ya da desenlerle etkileyici bir görünüm yakalanabilir.

 

            Örneğin düğme detayı, parlak simli şeritler, payet etkisi gibi birçok seçenek arasında tercih yapılabilir. Üstelik yeni sezon modeller farklı kampanyalar, indirimler ve çok uygun fiyatlar ile gardıroplara yerleşmek için bekliyor.

Sade tasarımlarıyla göz dolduran tesettür ikili takım modelleri için www.tesetturpazari.com/tesettur-takim  ziyaret edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.