Sade Renk Eşarplarla Kombine Edilecek Tunik Modelleri

Sade Renk Eşarplarla Kombine Edilecek Tunik Modelleri

13 Mart 2017

Tesettür alanında her giyim ürünü için şık kullanımlar oluşturabilecek model tasarımları seçilebilir. Bunlar arasında sade renk tonlarında eşarp ya da şallarla kombine edilebilecek şık tunik modelleri farklı tarzlara hitap eder özelliklerde olabilmektedir. Siyah bir modelin orta kısmında kullanılan gümüş payetlere kol kısımlarında manşet olarak ta yer verilebilir. Bunun bu tarz modeller siyah bir kombin içerisinde düşünülecek olursa siyah eşarplar ile kombinlerin tamamlanması sağlanabilir. Ya da gümüş tonlarında şallar ile de bu kombini daha şık bir şekilde tamamlamak mümkün olmaktadır. Garnili kemerlerin kullanıldığı düz gömlek tarzında modellerde açık renk tonlarında ise siyah pantolon ve şallarla kombine edilebilir.

            Model siyah olduğunda kemer, manşet kısımlarında kullanılan kırmızı desenler parıltılı kırmızı bir eşarp ile kombininizi tamamlayabilmenizi sağlayacaktır. Sonbahar- kış sezonda mürdüm tonları çok beğenilmekte ve bu etkinin ilkbahar- yaz sezonuna kadar uzanması da söz konusu olabilmektedir. Özellikle siyah kombinler içerisinde mürdüm tesettür tunik modelleri çok şık bir hava elde edebiliyor. Canlı renkler söz konusu olduğunda püsküllü şallarda kullanabilirsiniz. Fırfır detayları bulunan modeller özellikle genç tesettürlü hanımların beğenisini kazanmaktadır. Etek ucunda, ön kısımlarda ve kollarda manşet olarak kullanılan bu detaylar naif bir çizgi elde etmenizi sağlayacaktır. Ön kısımlarda ağ pile verilen ve etek ucuna kadar uzanan asimetrik kesim modellerde özellikle bahar mevsiminde çok fazla tercih edilebilecek model seçenekleri arasında yer alıyor.

            Bordo bir model seçtiğinizde üzerinde pudra pembelerin ağırlıkta olduğu desenli eşarp modellerine de yer verebilirsiniz. Saks mavisi ve çağla yeşili renk tonlarında siyah tesettür tunik kombinleri arasında yer alabilir. Biraz koyu renk tonlarının siyahla bütünleşmesi çok hoş oluyor. Siyah genel olarak hemen hemen her rengin en mükemmel tamamlayıcısı olmaktadır. Bu nedenle siyah modellerin kol kısımlarında yer verilen parıltılı nakışlar lacivert ya da mürdüm tonlarında eşarp modelleri ile bu tuniklerin tamamlanabilmesini sağlamaktadır. Kol kısımlarında yer verile kat kat fırfır tasarımları da bel kısımlarından genişleyen tasarımlarla oldukça hoş olmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.