Renkli Tunik Seçeneklerle Şıklık Yarışı

Renkli Tunik Seçeneklerle Şıklık Yarışı

21 Mart 2017
Renkli Tunik Seçeneklerle Şıklık Yarışı


            Bayanlar daima şıklık yarışı içerisindeler. Özellikle de tesettür giyim modası son yıllarda çok büyük bir değişime imza atmıştır. Modern çizgilerin yanı sıra, şık ve kullanışlı renkler de bayanların kolayca tercih yapmasını sağlamıştır. 

TUNİK MODELLERİNDE RENKLİ SEÇENEKLER

            Bir ürünün modeli kadar rengi de önemlidir. Çünkü kombin bir bütündür. Desenler, parçalar, renkler bir dengede olmalıdır. Yeni trend tesettür giyim tunik ürünlerinde mat renkleri görmek mümkün. Somon, bulut mavisi, haki, pudra, indigo gibi çok çeşitli renk seçenekleri var. Bu renkler beyaz veya siyah bir pantolon ile çok şık bir uyum sağlayabilirler. Tunik modellerinin bu kadar farklı renklere sahip olması, bayanların kendi tarzlarını yansıtma olanağını da sunuyor. Aynı zamanda yeni tunik modellerinde çizgili modelleri de görmek mümkün. Tunikler çok eski zamanlardan beri bayanlar tarafından tercih edilen bir üründü. Lakin eski zamanlarda tunikler daha çok düz ve sade modellerle üretiliyordu. Tunikler genelde ev içerisinde tercih ediliyordu. Günümüzde tasarlanan tunik modelleri ise gösterişli ve kullanışlı, şık detaylarla tamamlanmaktadır. 

TUNİKLERİ FARKLI KILAN ÖZELLİKLER

            Yepyeni trend tunik modellerinde büyük yenilikler dikkat çekiyor. Yandan kullanılan düğmeler, alt kısmı tamamen güpür olan tunik modelleri bu seçenekler arasındadır. Bazı klasik tunik modellerinde uzun kravat tarzı detay veya şerit de kullanılmıştır. Düz bir tunik modellerinde yer alan farklı renkten bir dantel detayı da şık bir görüntüye veriyor. Sunulan tesettür giyim tunik ürünlerinde yelpaze geniş tutuluyor. Fırfır detayı özellikle yeni sezon tunik seçeneklerinde sıkça görmek mümkündür. Ofiste, günlük hayatta veya özel bir davete de bu tarz klasik bir havaya sahip olan tunik modelini kombin etmek oldukça kolaydır. Genelde kullanılan ince detaylar ürünü ön plana çıkarıyor. 

TUNİK ÜRÜNLERİNİ DOĞRU KOMBİN ETMEK

            Tuniklerin çeşitleri farklı olsa da, onları doğru  kombin etmek gerekir. Çok bol bir pantolonu, yine çok bol kesimli bir tunik ile kombin etmek doğru olmayacaktır. Önemli olan bir denge kurabilmektir. Dar paçalı, bilek kısmında biten pantolon modelleri ile tesettür giyim tunik modelleri uyum içerisinde olacaktır. Aynı zamanda tunikte kullanılan detaylar, desenler de yine diğer kullanılan parçalarla uyum içerisinde olmalıdır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.