Renk Ve Tasarım Seçenekleriyle En Yeni Tesettür Tunik Modelleri

Renk Ve Tasarım Seçenekleriyle En Yeni Tesettür Tunik Modelleri

10 Ocak 2019

             Gündelik yaşamın ayrılmaz giyim ürünlerinin başında gelen tesettür tunik modelleri artık çok daha farklı renk ve tasarım seçenekleri ile birlikte kataloglarda ve vitrinlerde yer alıyor. Fiyatlarının diğer ürünlere oranla nispeten çok daha uygun olması ve hayatın her alanında rahatlıkla giyilebilir olması bu ürünlere olan ilginin gün geçtikçe artmasını olanaklı hale getirdi.

 

 Düğme Detaylı Rengarenk Tunik Modelleri

 

            Bazen bir kıyafeti zengin ve çok daha güzide gösteren etmenlerin başında küçük ayrıntılar gelir. Düğme detaylarına ev sahipliği yapan bu modellerde de düğmelerin belirgin varlıkları tuniklerin çok daha albenili bir noktada arzı endam etmesini olanaklı hale getiriyor. Üstelik hemen hemen her renkte üretimi yapılan bu ürünler ilk başta kafa karıştırıcı olsa da sonrasında kadınlara çok yönlü bir alışveriş keyfi de sunuyor. Bu renklerin başında tamamen isteğe ve beğeniye bağlı olarak bordo, krem, haki ve yeşil renklerini bulmak mümkün.

 

 Kolları ve Etekleri Çizgi Desenli Olan Tunik Seçenekleri

 

            Özellikle asimetrik kesimlerden hoşlanan kadınlar için adeta biçilmiş kaftan olan bu modeller kollarındaki ve etek kısmındaki renkli çizgi desenleri ile farkını her yerde ortaya koyuyor. Triko kumaşının sıcak tutan kalitesini her bir ürününde hissettiren bu modellerde söz konusu çizgiler birbirine paralel ve farklı iki renkte uzanarak tuniklere ekstra bir hareketlilik katmayı da başarıyor. İsteyenler kredi kartı ile 2 taksitle bu ürünlerin sahibi olurken talepleri bu yönde olanlar için kapıda ödeme imkanları da sunuluyor.

 

 Bağcık Detaylı Tesettür Tunik Modelleri

 

            Ayrıntılar arasında düğmelere ek olarak bağcık detayları da düşünülebilir. Giyilen her tesettür tunik ürününe bambaşka bir hava katan bu bağcıklar kıyafetlerin bel kısmından kıvrılarak aşağı doğru hareketli bir imaj yansıtıyor.

 

 Gökkuşağı Desenli Tesettür Tunikler

 

            Gündelik yaşam içerisinde de şık ve estetik görünmek isteyen kadınlar için gök kuşağı desenli tesettür tunikler de ayrı bir alternatif oluşturmaktadır. Geniş kollu olan bu modeller rahat bir giyim avantajı da sunuyor. Beyaz, mavi ve kırmızı tonlarının üzerinde yatay çizgilerle kendini gösteren bu renkli tercihler özellikle yeni nesil tarafından online olarak da satın alınmaktadır.

Birbirinden renkli ve birbirinden şık tasarımlı tunik modellerine www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.