Özgün Ve Şık Tesettür Takım Modelleri Nerede Bulunabilir?

Özgün Ve Şık Tesettür Takım Modelleri Nerede Bulunabilir?

11 Mayıs 2018

Tesettür giyinmeyi tercih eden bayanlar için moda sektöründe birbirinden şık ve özgün tasarımları bulabilmek mümkündür. Tesettür giyimde farklı kombin ve modeller, yaz ve kış sezonunda mağazalarının vitrinlerde yerini almaktadır.

 

            Alışveriş yapmak konusunda zorlanan bayanlar için, artık teknolojinin ilerlemesiyle birlikte internet üzerinden alışveriş yapma imkanı büyük kolaylık sağlamaktadır. Tesettür giyinen bayanlar da tesetturpazari.com sitesinden güvenli ve kaliteli alışveriş yapma imkanı sağlayabilmektedirler.

 

            Bayanlar için takım kıyafetler her zaman gardıroplarında bulunan ürünler arasında yer almaktadır. Düğün, nişan, özel davet ve organizasyonların kurtarıcı kıyafetlerinin başında gelen tesettür takım kıyafetleri farklı tasarımlarla şöyle sıralayabiliriz...

 

 Çiçek Desenli Tesettür Takım Modelleri

 

            Tesettür takımlar pantolon ve diz altında tunik şeklinde takımlar olarak yer alan modellerdir. Tuniği çiçek desenli, pantolonu düz renklerde oluşan modellerde her bedene uygun bulabilmeniz mümkündür. Mor pantolon üstüne, farklı renklerde çiçek desenli tesettür tunik tasarımlar yer almaktadır.

 

 İçli Dışlı Tesettür Takım Modelleri

 

            Tesettür takım modelleri içerisinde en çok tercih edilen bir model diyebiliriz. Bu tesettür takım modelinde gömlek ve süveter kombini bir arada bulunmaktadır. Gömleğin kesimi fularlı ve volkan kollu olarak tasarlanmış bir ürün olarak şık bir görüntü sağlamaktadır. Gömleğin rengi sadece beyaz, süveter ise farlı renklerde tasarlanmıştır.

 

 Ceket Pantolon Tesettür Takım Modelleri

 

            Tesettür giyinen bayanların kurtarıcı kıyafetlerinden biri de pantolon ceket takımlardır. Özellikle tesetturpazari.com sitesinde yer alan pantolon ve ceketin paça ve kol kısmında yer alan inci detaylar bayanların şıklığına şıklık katmaktadır. Son dönemde moda olan renklerin yanı sıra pastel ve canlı renk tonlarında modelleri bulabilirsiniz.

 

 Asimetrik Tunik ve Pantolon Tesettür Takım Modelleri

 

            Farklı tasarımlar arayan bayanlar için tam da istedikleri tarzda bir model diyebiliriz. Hem şık hem zarif duran asitmetrik kesimli tesettür takım modellerin her bedene uygun bulabilirsiniz. Tesettür takım modeli tunik ve pantolondan oluşmaktadır. Tuniğin asimetrik kesim olması takıma ayrı bir hava ve şıklık katmaktadır. Geniş bir renk skalasına sahip olan bu tesettür takım, bayanların ilgisini çekecek modeller arasında yer almaktadır. Tesettür takım modelinde pantolonun belinin lastikli olması da bayanların çok rahat bir şekilde kullanmasını sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.