Özel Günlerde Ne Tür Abiye Modelleri Seçilmelidir?

Özel Günlerde Ne Tür Abiye Modelleri Seçilmelidir?

10 Mayıs 2018

Tesettürlü kadınların adeta şıklık yarışına girdiği, nişan, düğün, kına gecesi, mezuniyet balosu gibi günlerin olmazsa olmazı tesettür abiye modelleridir. Herkesin ilgileri üzerine çekmeye çalıştığı bu özel günlerde, tesettürlü kadınların akıllarına nasıl bir abiye seçilmeli sorusu gelmektedir. Birden fazla renk ve çeşit olduğundan, tesettürlü kadınlara birçok seçenek oluşturtmaktadır. Bu noktada düğünün tarzına göre seçim yapılmalıdır. Kimi düğün çok canlı ve dinamiktir. Bu tür düğünlerde daha cesaretli ve canlı renkler seçilmelidir. Bazı düğünler vardır, sadece nikah gibi sade düğündür. Bu tür düğünlerde daha çok düz ve klasik modeller tercih edilmesi daha uyumlu olacaktır.

 

 Bu Sezonun En Trend Modelleri

 

 Bu sezonda ön plana çıkan modellerin başında işlemeli modeller gelmektedir. Boncuklu ve varak şeklinde işlemeler çok tercih edilen elbise modelleri arasında yer almaktadır. Kadınlara çok tarz bir hava katan bu modeller birçok renk ve motif ile kadınların beğenisine sunulmaktadır. Bunun yanı sıra kendinden aksesuarlı olan şifon abiye modelleri de bu dönemin trendleri arasında yer almaktadır. Düğünlerin vazgeçilmezi olan tesettür abiye elbise modelleri, her geçen gün yenilenen yüzü ile tesettür dünyasında farklı bir ufuk açmaktadır.

 

 Balık Abiye

 

 Özel günlerde en çok tercih edilen abiye modellerinden biri de balık abiye modelidir. Özellikle ince belli olan kadınların çok tercih ettiği bu modeller tam bir manken havası katmaktadır. Balık abiye modelleri farklı renkler ile kadınlara zariflik anlayışını bir üst seviyeye çıkarmaktadır. Bu balık abiye modellerine uygun bir şekilde kombin yapılan aksesuarlar ile çok daha güzel uyumlar ortaya çıkmaktadır. Düz sade siyah bir balık abiye modeline gümüş tonlarında bir kemer ve ince topuklu bir ayakkabı ile çok şık bir kombin oluşturulabilir.

 

 Dantelin Parıltısı

 

 Abiye modellerinde çok tercih edilen işlemeli modellerden biri de dantel detaylı abiye modelleridir. omuzdan aşağı ve belden yukarı olan kısımın dantel ile işlenmesi, hanımlara nostaljik bir tarz katmaktadır. Ceket görünümüne sahip pul ve dantel işleme tesettür abiye modelleri tesettürlü kadınların en beğendiği modeller arasında yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.