Önerilen 3 Tesettür Kap Modeli

Önerilen 3 Tesettür Kap Modeli

13 Kasım 2018

En Çok Tercih Edilen 3 Tesettür Kap Modeli

 

            Tesettürde dış giyim arasında en çok kullanılan giyim ürünü kap çeşitleri olmaktadır. Belirli özelliklerde üretilen kaplar her türlü giyim tarzında tercih edilebilmektedir. Kadınların modaya uygun olarak tercih ettiği ve en sık kullandığı 3 kap türü ise kapüşonlu fermuarlı kap, düğmeli kapüşonlu kap ve çizgi desenli kap modelleri olmaktadır. Belirtilen 3 kap modeli seçiminde giyim kombini ve modaya uyum kap seçiminde belirleyici olmaktadır.

 

 1)Fermuarlı Kapüşonlu Tesettür Kap

 

            Tesettür giyim ürünü olan tesettür kaplar her dönem oldukça sık tercih edilmektedir. Mevsime göre üretilen birçok kap modeli bulunmaktadır. Kadınlar her mevsim kap modellerini rahatlıkla kullanabilmektedir. Fermuarlı kapüşonlu kap modeli kadınların mevsim özelliklerine rahatlıkla kullandığı dış giyim ürünleridir. Kadınlar dış giyim seçiminde kendi tarzlarına uyum sağlayan ürünleri tercih etmektedir. Fermuar ve kapüşon özelliği ile spor giyim tarzında sık kullanılan bir dış giyim ürünü olmaktadır. Aynı zamanda yapısı itibari ile klasik giyim kombinini tamamlayan bir dış giyim ürünüdür.

 

 2)Desenli Tesettür Kap

 

            Kadınlar gündelik yaşamda genellikle rahat ve kullanışlı ürünleri tercih etmektedir. Sportif özellik gösteren desenli tesettür kap ise en sık kullanılan 3 kap modeli içerisinde yer almaktadır. Uzun boy seçeneği ve bol yapısı ile rahat bir kombin oluşturabilmektedir. Dış giyim kombininde yapılan hatalardan birisi giyim ürünlerinin boyları hakkında oluşan hatalar olmaktadır. Desenli tesettür kap modelleri boy uzunluğu ile kolaylıkla kombin yapılan bir ürün olmaktadır.

 

 3)Kapüşonlu, Düğmeli Tesettür Kap

 

            İş yaşamı, özel davetlerde kullanılan bir dış giyim ürünü olmaktadır. Klasik yapısı ile hemen her alanda kullanılabilmektedir. Farklı beden ve renk seçeneği ile her yaşa uygun üretilmektedir. Spor ürünü olarak da kullanılabilen düğmeli kapüşonlu tesettür kap modeli olmaktadır. Genellikle kot ya da klasik tesettür pantolon ile kombin yapılmaktadır.

 

 En Çok Tercih Edilen 3 Tesettür Kap Model Kombini

 

            Giyim üzerine farklı ürünler ile çeşitli kombinler oluşturulabilmektedir. Kap modelleri her mevsim kadınların kombinde kullandığı ürünler olmaktadır. Spor ve klasik ürün olarak kullanılabilen 3 tesettür kap modeli modaya uygun şekilde kolayca kombinlenebilmektedir. Dış giyim ürünü olan 3 modelde belirli kombin özelliklerine dikkat edilmelidir. İç giyim olarak kullanılan gömlek, tunik pantolon ya da gömlek ile renk ve kumaş uyumu sağlanmalıdır. Aynı şekilde dış giyim ürünü olan 3 kap model kullanımında iç giyimler ile boy farklarına dikkat edilmesi gerekmektedir.


Sizler için önerebileceğimiz tesettür kap modellerine www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinden göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.