Önemli Davetler için En İyi Elbise Nasıl Seçilir?

Önemli Davetler için En İyi Elbise Nasıl Seçilir?

25 Ocak 2019

Davete Giderken Ne Giyilir?

 

            Düğün mevsiminde her hafta, her ay bir davet olması artık doğal hale geldi. Düğünlerde ne giyeceğimize karar vermek de farklı bir telaş olmaktadır. En yakın arkadaşımızın davetine giderken farklı, akrabamızın düğününe giderken daha farklı giyiniriz. Önemli olan abartıdan olabildiğince uzak olmaktır. Ne kadar az detay o kadar şıklık ve asillik demektir. Yeni sezon abiye tesettür elbise modelleri en iyi görünmenize yardımcı olacaktır.

 

 Bir İş Görüşmesine Giderken Nasıl Giyinilmelidir?

 

            İş görüşmeleri her zaman heyecan yaratan ve bir o kadar dikkat isteyen görüşmelerdendir. Sonuçta bir işin sahibi olmak veya olmamak için iki seçenek bulunmaktadır. Kendinizi daha iyi ifade edebilmek için diksiyona dikkat etmek, doğru kıyafetleri giymek ve görüşme öncesi iş ile ilgili konularda bilgi sahibi olmak gibi bir dizi hazırlığı gerektirir. Her iş görüşmesinde ilk değerlendirme kıyafet ile yapılmaktadır. Sizin karşı tarafa aktardığınız enerji ve ciddiyet çok önemlidir. Bu kapsamda giyinmek ve kendi tarzınızın biraz dışına çıkmakta da yarar olabilir. Eğer sosyal yaşamınızda daha rahat ve salaş kıyafetler tercih ediyorsanız iş görüşmelerinde bu kıyafetlerinizi bir kenara bırakmanız gerekir.

 

 Taşlı Payetli Bir Elbise Kombini Nasıl Seçilmeli?

 

            Taşlı ya da payetli uzun bir elbise giyiyorsak aksesuarlarda sadeliği yakalamalıyız. Düz renk minik bir çanta ve ayakkabı, elbise ile aynı tonlarda bir eşarpla büyük bir uyum sağlayabilirsiniz. Akşam davetlerinin en kurtarıcı rengi siyah olup kullanmaktan çekinilmemelidir.

 

 Uzun Siyah Sade Elbise Kombini Nasıl Seçilmeli?

 

            Uzun siyah bir elbise ufak dokunuşlarla hareketlendirilebilir. Bu şekilde elbise şık bir davet kombini haline gelebilir. Şifon detaylar da pastel tonlarla bir araya gelince uyumlu bir görüntü oluşturur. Bu tarz bir kıyafeti dolgu topuk ayakkabılarla ve şallarla tamamlayabilirsiniz.

 

 Etek Ceket Kombini Nasıl Seçilmeli?

 

            Etek ceket takımlar gece davetleri için tam bir kurtarıcıdır. Hem zarif duruşları hem de kolay kullanımları takımları özel davetler için vazgeçilmez kılmaktadır. Düz renk şallar bu görünüm için idealdir. Eğer takımınız yoksa düz uzun kalem eteğin üzerine hareketli bir ceket giyerek kendi takımınızı oluşturabilirsiniz.

 
Özel davetlerinizde kullanabileceğiniz en iyi elbiseleri www.tesetturpazari.com/tesettur-elbise adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.