Mükemmel, Sıcacık Kombinler İçin Troki Tunikler

Mükemmel, Sıcacık Kombinler İçin Troki Tunikler

29 Kasım 2016

Tesettürlü bayanlar genellikle tunik kullanımlarını dış giyimde tercih etmekte ve pratik kullanımları ile şık ya da günlük seçimler olarak tercih edilebilmektedir. En çok genç tesettürlü bayanların kullandığı bu giyim ürünleri arasında triko tunik modelleri daha çok spor ve ev kullanımları için tercih edilen çeşitlerdir. Pamuklu kumaşları ile yumuşak bir his sunan bu modeller rahat kalıpları ile de tercih ediliyor. Torba cep modelleri ve kanguru tasarımları ile tercih edilen tunik modellerini günlük yaşantınızın her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dış giyim olarak kullanılabilmesi diz altlarına kadar uzanan kap tarzları ile de sağlanmakta, bazı tesettürlü bayanların kullanımlarına özel olarak bileklere kadar uzanan modellerde bulunabilmektedir.

            Etek, yaka ve kol kısımlarındaki detaylarda kullanılan farklı aksesuarların ortaya çıkardığı uyum ile farklı kullanım alanlarına uyumlu olarak kullanabileceğiniz triko tunik modelleri bulunabilir. Aranan her boyda tunik bulabilirsiniz. Renk olarak ilkbahar- yaz koleksiyonları daha cıvıl cıvıl olurken, sonbahar- kış kreasyonları daha mat ve sıcak renk tonlarından oluşmaktadır. Sade renk kullanımlarını tercih eden tesettürlü bayanların yanı sıra desenlerle elde edilen çok farklı tasarımlar tercih eden bayanlarda bulunacaktır. Düz olabilen modeller daha kap havasında fermuarlı olarak ta sunulabiliyor. Bazı modellerde kapüşon kullanımları da bulunuyor. Ve genç tesettürlü bayanlar bu tarzlara oldukça fazla ilgi gösteriyor.

            Asimetrik kesimlerden çok triko tunik modellerinde oval ya da yırtmaçlı modeller bulunuyor. Düz kesimlerde bu kategori içerisinde bulunabilir, desenli modellere triko seçenekler içerisinde çok daha fazla rastlayabilirsiniz. Sıcacık özellikleri ile daha kalın kumaşlardan oluşan trikolar bulabilmekte mümkün olmakta, özellikle sonbahar- kış sezonu içerisinde gri, siyah, taba gibi renklerin öne çıktığı model seçenekleri vitrinlerde yer almaya başlayacaktır. Tarzınıza özel modeller bulabilmeniz mümkündür. Bu alanda üst kısmında panço eklentisi bulunan tuniklerin kenar kısımlarında yer alan geniş cep detayları da spor bir kullanım oluşturacaktır. Yarasa kol tarzında tuniklerde bu alanda tercih edebileceğiniz şık modeller arasında yer alıyor. Kış renkleri ile sunulan modeller ile çok şık uyumlar elde edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz modelleri şık bir şekilde tamamlamak için siyah ya da kot pantalonlar tercih edebilir, şal kullanımları ile de mükemmel kombinler elde edebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.