Modaya Uygun Tesettür Kombin Nasıl Oluşturulur?

Modaya Uygun Tesettür Kombin Nasıl Oluşturulur?

20 Eylül 2017

Modaya uygun bir kombin oluşturulmak isteniyorsa öncelikle kişinin örnek alacağı bir kaç moda tasarımcısı olmalıdır. Moda tasarımcılar trendleri belirliyor ve mağazalarda satılan ürünler öncelikle moda tasarımcılarının beğenisinden geçiyor. Eğer bu sezona uygun değilse o ürünler satılmıyor ve yapılandırmaya giriyor. Bu yüzden modaya uygun bir şekilde tesettür kombin oluşturulacaksa sosyal medya kullanılabilir.

 

            Sosyal medya üzerinden birçok model gözler önüne seriliyor ve satışa sunuluyor. Sosyal medya ve modayı takip eden kişiler istediği şekilde kombin oluşturabilir ve estetik görünümüne kavuşabilir. Tüm bunların yanı sıra modayı takip eden kişiler kendi beğenisine göre kombine bir kaç şey de ekleyebilir. Ufak detaylar her zaman ilgi çekmektedir. Bu yüzden modayı takip etmek gerekir.

 

 Tesettür Kombin Oluşturulunca Hangi Aksesuarlar Takılmalıdır?

 

            Kombin oluşturulduktan sonra, hangi renkler kullanılmışsa aksesuar renkleri de uyum sağlamalıdır. Aksesuarlar arasından saat, bilezik, yüzük ve buna benzer aksesuarlar tercih edilebilir. Saat tercih edilecekse klasik bir görünümü olan ve kişiyi daha estetik bir görünüme ulaştıran bir saat olmalıdır. Saatin iç kısmında bulunan renkler, üst kısma giyilen kıyafetle aynı renk olursa aksesuar kullanımı daha doğru olur. Tesettür kombin oluşturulurken renklerin ne kadar önemi varsa, aksesuarların da bir o kadar önemi bulunmaktadır. Aksesuarlar kişinin tüm giyim tarzına renk katacak ve daha güzel bir görünüm yaratacaktır. Farklı bir görünüme ulaşmak isteyen kişiler aksesuar seçimlerini doğru yapmalıdır.

 

 Tesettür Kombini Neye Göre ve Nasıl Oluşturulmalıdır?

 

 Son zamanda en çok tercih edilen kıyafetler ve renklere mutlaka bakılmalıdır. Kombin oluşturmak için trendlere uygun giyinmek gerekir. Eski bir kıyafet tercihi kişiye hiçbir güzellik katmaz aksine rutin bir görüntü oluşturur. Tesettür kombin oluşturulacaksa mutlaka modanın gözdesi olan kıyafet çeşitleri tercih edilmelidir. En çok kullanılan renklerin aksine bir seçim yapılırsa daha mantıklı olur. Çünkü herkes aynı modeli giyebilir fakat aynı renkler giyilirse kötü görüntü oluşacaktır. Bu problemlerin önüne geçmek için hangi renklerin trende girdiğini bilmek gerekir. Örneğin trençkot giyilecekse ve herkes siyah kullanıyorsa, kişi beyaz renk trençkot tercihi yaparak farkını ortaya koyabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.