Manşetli Tesettür Tunik Modelleri

Manşetli Tesettür Tunik Modelleri

01 Mart 2017

Tunik denilince gömlek tasarımlarının biraz daha özelleştirilmiş ve uzatılmış hali aklınıza gelebilir. Ancak tesettür giyim alanında tercih edilen farklı tesettür tunik modelleri ile her alanda kullanabileceğiniz çok zarif ve modern tarzlar elde edilmektedir. Düz, asimetrik kesim ya da oval etek uçları ile çok farklı modeller bulunan bu kategori de manşetli tasarımlarda her modele göre farklı haller alabiliyor. Şık bir abiyede bu tasarımlar oldukça hoş kullanımlar olmaktadır. Bunun yanında yaka kısımlarında kullanılan fular detayları da tül tasarımlarla elde edilen modellerde daha zarif bir imaj oluşturmaktadır. Çok farklı tasarımlarda manşet kullanımlarına rastlayabilirsiniz.

Özellikle sade modellerde ön kısımlarda kullanılan ağ pile dışında herhangi bir farklılığı olmayan modellerde manşet ve gömlek yaka uyumu daha genç ve modern bir hava katmaktadır. Bu alanda tesettür tunik modellerinde bebe yakalarla da manşetler kombin edilebiliyor. Koyu mürdüm tonlarında bir modelin parlak safran renk tonlarında bir şal ile hoş bir şekilde kombine edilmesi de bu şekilde sağlanabiliyor. Bebe yakalarda kullanılan manşetler ise büzgülü olarak tercih edilebilir. Bu şekilde kıyafetler zarafet adına hoş bir incelik kazanmış olabiliyor. Bazı abiye tarz modellerde ise canlı renk tonlarında kıyafet uyumlarında yaka, manşet ve etek uçlarında aynı renk tonlarında uyumlar da sunulabiliyor. Özellikle geniş kollarda kullanılan uzun daraltan manşetler krem ve bej gibi renk tonlarında çok şık kullanımlar oluşturuyor.

Manşet kısımlarında dantel ya da güpür detaylarına da yer verilebiliyor. Tasarım olarak değişen manşetler model olarak ta değişen tesettür tunik seçenekleri oluşturmaktadır. Bileklerden dirseklere kadar uzanan manşetlerde kullanılan metal düğmelerde farklı bir kullanım olabilir. Bu tarz geniş manşet kullanımlarını yarasa kollu tuniklerle de çok fazla görebilmekteyiz. Yaka kısımlarına özel tasarım olarak tercih edilen modellerde inci, parlak taş ya da payet gibi kullanımlara yer verilebiliyor. Kollarda da aynı tasarımlarla hazırlanan manşetlerde modellere özel bir abiye havası katabilmektedir. Manşet kısımlarında sadece dantel kullanımlarında özel bir kullanım olabilmekte, Beyaz dantel kullanımlarında pantolonlarında bu uyumlarda olması şıklık oluşturabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.