Lise Mezuniyetinde Tesettür Kombin Nasıl Olmalıdır?

Lise Mezuniyetinde Tesettür Kombin Nasıl Olmalıdır?

18 Haziran 2018

Lise Mezuniyet törenlerinde genç hanımlar, yaşlarına uygun olacak tarzda tesettür kombin gece kıyafetleri seçmelidirler. Ağır gece elbisesi tesettür kombin kıyafetler, o yaştaki gençler için uygun kaçmayacaktır.

           

 Toz Pembe Kombinler

 

 Toz pembenin, ışıltılı pozitif hali, genç hanımlar için mükemmel bir tesettür kombin mezuniyet kıyafeti rengi olacaktır. Hafif kabarık olarak kesilmiş olan, A kesim, yüksek bel çalışılmış, şeker pembesi bir etek üzerine, bel oyumunda son bulan, payetlerle bezenmiş bir bluz giyin. Minik bir kutu çantayı elinize alın, pembe tonlarında, pırıltılı, şık bir sandalet giyin ve gecenin prensesi siz olun.

 

 Siyah Beyaz Kombinler

 

 "Ben cici kız olmak istemiyorum" diyen genç hanımlar, asi ruhlu bir kombin kullanabilirler. Siyah kat kat tülden oluşturulmuş bir eteği, cool görünümlü, beyaz payetten yapılmış bir ceket ile birleştirin. Siyah topuklu sandalet ve çanta, ya da beyaz pullu bir çanta ya da ayakkabı, sizi gecenin en şık, asi hanımı yapmaya yetecektir.

 

 Renkli Puantiyeli Kombinler

 

 "Ben ağırbaşlı bir genç kızım" diyorsanız, bu kıyafet tam size göre olacaktır. Bu yılın gözde kumaşları arasında, puantiyeli kumaşlar yer alıyor. Puantiyeler yalnızca siyah ve beyazla kısıtlı değil, renkli puantiyeler de mevcut. Puantiye rengini seçmek sizin zevkinize kalmış bir olay. Kumaş seçimi bittikten sonra, A kesimi, istediğiniz tarz bir elbise oluşturun ve bu kıyafeti puantiye renginde bir ayakkabı ve çanta ile tamamlayın.

           

 Fırfırlı Kombinler

 

 Fırfırlı mezuniyet elbiseleri, hem genç hemde romantik bir görünüm uyandırır. Eğer sevdiğiniz tarz nostalji ise fırfırlı kombinler tam size göre olacaktır. Turuncu, pembe, somon yada pudra gibi, şifon ağırlıklı bir kumaş seçin. Uzun elbisenin önünü ve eteklerini kat kat fırfırlar ile bezeyin. Gecenin en nostaljik ve şık hanımı olmayı başardınız.

 

 Kabarık Kol ve Etek Kombinleri

 

 Lise mezuniyet töreni bir balo ise, kabarık kol ve etek kombinleri, bu gece için ideal bir seçim olacaktır. Kolları ve etekleri kabarık olarak dizayn edilmiş bir elbiseye minimalist bir çanta ve ayakkabı kullanılmalıdır. Ayakkabı ve çanta elbise ile aynı renkte olmalı ve elbisenin bir ton koyu yada açık olan renginde bir şal almak, kıyafeti tamamlayacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.