Kullanışlı Bir Tesettür Kap Seçmek İçin 4 Tavsiye

Kullanışlı Bir Tesettür Kap Seçmek İçin 4 Tavsiye

20 Kasım 2018

             Giyim ürünlerinde tarzınıza en uygun seçimi yapmak, sizi her açıdan avantajlı kılar. Ancak bazen alışverişe çıktığımız zaman bazı özelliklerini beğendiğimiz giysileri, detaylı bir inceleme yapmadan alabiliyoruz. Bu giysiler çoğunlukla bir iki kez giyildikten sonra dolabın bir köşesinde kalıyorlar. Özellikle tesettür kap gibi bluzların, gömleklerin üzerine giyilen ürünlerde bu durum daha fazla yaşanıyor. Bunun yaşanmaması için bazı ipuçlarına dikkat etmek yeterli.

 

 1.Renk Uyumuna Önem Verin

 

             Elbette her yıl bazı renkler moda oluyor. Bunları beğenerek satın alıyoruz. Ancak bunun yanında herkesin bir ideal rengi var. Örneğin kıyafetlerinizde genel olarak seçtiğiniz renk tonu, mavinin tonları olabilir. Bu durumda seçeceğiniz kap modelinin rengini, mavi tonlarındaki diğer kıyafetlerinize uyumlu olarak seçebilirsiniz. Böylelikle aldığınız ürünü diğer kıyafetlerinizle mükemmel biçimde kombin etme fırsatınız olur.

 

 2.Beden Tipi ve Özelliklerini Göz Önüne Alın

 

             Seçtiğiniz kıyafetlerin üzerinizde şık durması için beden tipiniz çok önemlidir. Örneğin uzun boylu ve ince bir görünümümüz varsa, asimetrik etek kesimleri veya pileli tarz size daha uygun olabilir. Bu bahsedilen modeller, günümüz modasında oldukça yaygın. Ancak kısa boyluysanız, boyunuzu uzun göstermek için daha uzun boya sahip kapları tercih edebilir, hatta boyuna çizgileri kullanabilirsiniz.

 

 3.Günlük Yaşamda Giyebileceğiniz Ürünlere Yönelin

 

             Aldığınız bir ürünü günlük yaşamınızda rahatlıkla giyebilmelisiniz. Bunun için eğer çalışan bir bayansanız, iş yerinizde nasıl giyindiğiniz çok önemli. Ciddi görünmenizi gerektiren bir işiniz var ve siz sürekli buna uygun giyiniyorsanız, seçtiğiniz kap modelini bu koşullara göre belirleyebilirsiniz. Öğrenciyseniz ve spor giyimi tercih ediyorsanız, yine buna uygun bir kap modeli ile şıklığını tamamlayabilirsiniz. Bu detaylara dikkat etmek, alacağınız kıyafeti birçok seçenekle giymenize yardımcı olur. Tarzınızın dışındaki kap modelleri, sizin için kullanışlı olmayacaktır.

 

  4.Ürünü Detaylıca İnceleyin

 

             Satın almak istediğiniz bir kap, renk tarz ve beden olarak size uygun bir tercih olsa da bu ürünü diğer bazı kriterlerle değerlendirmeniz gerekebilir. Örneğin kumaş kalitesi, dikişlerinin sağlamlığı, fermuar veya düğmelerinin sağlam olup olmadığı gibi detayları incelemek önemlidir. Bu sayede düşük kaliteli ve hatalı bir ürün satın almamış olursunuz.

Birbirinden şık ve kullanışlı tesettür kap modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-kap

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.