Kullanabileceğiniz 3 Farklı Tunik Tarzı

Kullanabileceğiniz 3 Farklı Tunik Tarzı

13 Kasım 2018

 Bu yüzden fizik ölçülerini bilen ve kendini iyi tanıyan bir kadın için tunik modelleri ile kombin yaratmak çok daha kolay olacaktır. Kombin olarak kullanacağınız tunik ister desenli, ister düz renk, isterse farklı kesim olsun önemli olan tuniği tamamlayacak diğer parçaları bir araya getirmektir.

 

 Zıt Renklerin Bir Araya Getirdiği Zarafet

 

            Tunik alışverişlerinizde desenli olanları tercih etmeyi düşünüyorsanız renk olarak siyah ve beyaz uyumunu göz ardı etmemeniz gerekiyor. Tesettür tunik modellerinde siyahın ve beyazın bir arada kullanılması sizlere pantolon konusunda büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Hem siyah bir pantolon hem de beyaz bir pantolon tercih etme şansı sunar. Siyah bir kotla kullanabileceğiniz bu tunik modelini beyaz keten bir pantolon ile de rahat olarak kullanabilirsiniz. Beyaz keten ile kullandığınız bu tunik için beyaz spor ayakkabı tercih edebilirsiniz.

 

 Şık Detayları Olan Tunik Modelleri

 

            Tunikler yalnızca renk olarak farklılık sunmuyor. Tasarımlarında kullanılan detaylarda tunik modelleri farkı yakalamanızda sizlere yardımcı olacaktır. Kolları fırfırlı ve katlı olan tunik modelleri ile son derece şık bir kombin ortaya çıkarabilirsiniz. Güzel detaylara sahip olan tunik modelleri için çok fazla uğraşmanıza da gerek yok. Sade bir pantolon tercih etmek yeterli olacaktır. Yakada kravat detaylarının bulunması da son derece şık görünüm sunacaktır.

 

 Tunik ve Yelek Takımları

 

            Son sezon ürünleri içerisinde birçok tunik, yelek takımları içerisinde satılmaya başladı. Etnik desen detaylı yelek modellerinin içerisinde kullanılan tunikler bu yelekler ile uyumlu olduğundan çok rahat kombin hazırlama şansı sunuyor. Etnik desenler gündelik yaşantıda çok rahat kullanabileceğiniz tasarımlardır. Kısa saçaklar ve renkli desenler yeleklere ve tuniklere şık bir hareketlilik veriyor.

En zarif ve şık tesettür tunik seçeneklerine www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.