Kot Tunik

Kot Tunik

23 Ocak 2017

Tesettür giyimin en popüler parçası olma özelliğine sahip olan kot tunikler ile pek çok tarz oluşturulmuştur. Bilinmelidir ki tesettür giyim kendini yineleyen değil tam tersine yenileyen bir çizgiye sahip durumdadır. Günümüzde teknoloji o kadar ileri bir boyuta ulaşmış durumdadır ki pek çok alanda yenilenmiş olan makineler ile tekstilde kumaş engeli ortadan kalkmıştır. Söz konusu bu makineler sayesinde arzu edilen tüm kumaşlara yine istenilen tüm kıvrımları verilmesi mümkündür. Tesettür giyimin ana çizgisi olma özelliğine sahip zarif dokunuşlar son derece başarılı bir halde korunmaktadır.

 

Kot Tunik modelleri üzerinde yapılan boncuk, pul, tül ve dantel gibi süslemeler son derece ölçülü olarak kullanılmaktadır. Özellikle son dönemlerde oldukça yoğun bir talep alan kot tunik modellerinde de oldukça yoğun bir çeşitlilik hakim durumdadır. Tesettür Tunik kullanımında daha farklı tarzlara sahip modeller mevcut olmakla birlikte özellikle günlük kullanımlarda kot tunik daha çok tercih edilmektedir. Kot tunik modellerinde yapılan süslemeler direk kumaş üzerindedir. Bununla birlikte genç yaştaki tesettürlü bayanlar için canlı renklere sahip tesettür tunik modelleri de yer almaktadır. 

 

Rahat ve spor giyinmekten hoşlanan bayanlar için kot tunik ve pantolonlar son derece ideal seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Sözümü ettiğimiz bu tunikler, tarz ve beğeniye göre fermuarlı, düğmeli ve daha pek çok modeller ile  alıcılarının beğenisine sunulmaktadır. Bunların yanı sıra belden oturtmalı, cepli ve bol tasarım gibi birçok kot tunik modelleri de mevcuttur. Bu tunik modelleri ile kullanılan pantolonlarda ise kumaş, kot, keten vs. pek çok alternatif yer almaktadır. Oluşturulan bu kombinler, eşarp ve şallarla da tamamlandığında son derece zarif ve hoş bir görünüm ortaya çıkacaktır. 

En güzel tunik ve tesettüre dair tüm giyim ürünü ihtiyaçlarınızı bulup zengin bir platform içerisinden karşılayabileceğiniz online alışveriş sitemiz, en kaliteli ve uygun fiyatlara sahip kıyafetleri ile sizlerle. Kredi kartına peşin fiyat üzerinden 9 taksit ya da kapıda ödeme kolaylığını da sağlayan sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişler artık çok kârlı ve bir o kadar da zevkli bir hal alacak. 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.