Kilolu Ve Kapalı Olan Bayanların Tesettür Abiye Seçimleri Nasıl Olmalıdır?

Kilolu Ve Kapalı Olan Bayanların Tesettür Abiye Seçimleri Nasıl Olmalıdır?

25 Haziran 2018

Özel gün ve gecelerde tercih edilen tesettür abiye modellerinden her zevke uyan şık abiyeler, Tesettür Pazarı’nda beğeninize sunulmaktadır. Seçiminde zorlanılan tesettür abiyeler konusunda bazı ayrıntılara dikkat ederek çok daha zarif bir görünüme kavuşabilirsiniz. Özellikle kilolu bayanların tesettür abiye seçimleri çok önemlidir. Bazı abiyeler çok güzel olsa da, vücut yapısına uymadığı için kişide çok kötü durmaktadır. Sitemizde her bedene uygun olan abiye modellerine ulaşabilirsiniz.

 

 Kilolu Bayanların Tesettür Abiyelerde Dikkat Etmesi Gereken Ayrıntılar

 

            Çok önem verilen günlerde şıklığı engelleyecek her ayrıntının yok edilmesi kişinin kendi elindedir. Doğru adımlar atarak kendinizi çok daha şık ve dikkat çekici bir hale getirebilirsiniz.

 Kadınların en büyük sorunlarından biri de fazla kilolardır. Doğru seçimler yapılmadığı zaman en güzel kıyafette giyilse, kişinin üzerinde kötü bir görüntü yaratabilmektedir. Bu nedenle kişinin kendi vücudunu tanıyarak kilolarını kapatacak tesettür abiye seçmesi gerekir. Abiye kategorisinde her bedene uyabilecek modeller yer almaktadır.

 

            Şık olmanın en temel unsuru, kişinin vücudunu iyi bir şekilde tanımasıdır. Vücudunu tanıyan bayanlar, hangi bölgesinin kamufle edilmesi gerektiğini bilirler. Buna göre en doğru abiye seçilir. Kilo sorunu olan kişiler, genelde siyah renklere bürünürler. Bu yargıdan kesinlikle kurtulmak gerekir. Mantık olarak doğru olsa da, tek bir renge bağlı kalmak doğru değildir. Kişinin sürekli siyah giymesi, zamanla sıkılmasına ve karamsarlığa bürünmesine neden olur.

 

            Siyah yerine çok açık olan renklerden uzak durarak avı kahve, bordo, koyu lacivert, zümrüt yeşili gibi renklerin tercih edilmesi çok daha doğrudur. Bu sayede hem şık hem de daha zayıf görünebilirsiniz. Bununla beraber abiyenin hem alt hem de üst kısmına uygun olacak zıt renkler ile bir kombin yapabilirsiniz.

 

 Doğru Abiye Seçimi

 

            Vücudun hangi tarafından yoğun kilonun olduğuna dikkat edilmelidir. Örneğin, armut tipi bir vücuda sahip olan bayanların alt kısmı şişman ve üst kısmı daha zayıf olur. Bu kişilerin belden oturmalı olan A kesim bir tesettür abiye seçmesi gerekir. Kilosunu kapatmak isteyen bayanlar, göğüs kısmının hemen altından başlayan ve aşağıya doğru açılan modellerimizi tercih etmelidir. Bu sayede kalça kısmı daha zayıf görünecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.