Kapüşonlu Uzun Tunikler İle Spor Tarzlara Özel Tasarımlar

Kapüşonlu Uzun Tunikler İle Spor Tarzlara Özel Tasarımlar

20 Kasım 2018

             Tunik modelleri tesettürlü hanımlar için her zaman hazır bir kombin parçası olmaktadır. Özellikle genç tesettürlü hanımlar bu tarz modelleri çok beğeniyor. Dizlerin altına kadar uzanan modeller boru paça pantolonlar ile hem estetik, hem de tesettür ruhuna uygun bir şekilde kombine ediliyor.

 

 Kapüşonlu Baskılı Tunikler

 

            Yazılı baskı detaylar modeller spor kullanımlara özel modellerdir. Kapüşon kullanımları da kendinize has bir tarz elde etmenizi sağlar. Kırmızı renk her sezonda kullanılan modeller arasında yer alırken kot pantolonlar ve beyaz spor ayakkabılar ile hoş bir şekilde uyum sağlanabilir. Kırmızı tesettür tunik modelleri ile siyah şallar kombine edilebilir. Pudra ve mürdüm renk tonları da kot pantolonlar ile kombine edilebilecek tasarımlar arasında yer alıyor. Etek ucunda ve kol kısımlarında manşetler yer almakta ve daha spor, genç bir tarz oluşturmaktadır.

 

 Baskılı Cepli Tunikler

 

            Baskılı modeller daha çok genç tesettürlü hanımların kullanımına hitap etmektedir. Kollar ve etek ucunda kullanılan büzgüler ise çok daha hoş bir estetik oluşturuyor. Cep detayları spor tarza çok daha kullanışlı bir kullanım katmaktadır. Siyah, mint yeşili, saks mavisi, lacivert gibi renk tonlarında modeller ile tarzınızı çok şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Lacivert modelin gri şallar ve kot pantolonlar ile uyumu günlük alanlarda oldukça rahat bir kullanım sunacaktır.

 

 Baskılı Pileli Tunikler

 

            Kollarda ve etek uçlarında kullanılan pileler yeni sezonda şık tesettür tunik tasarımları oluşturmaktadır. Kol kısımda verilen bu volan tesettür ruhu ile uyumlu kullanımlar oluşturmaktadır. Farklı beden aralıklarında bulabilecek model seçeneklerinde mint yeşili zarif bir estetik oluşturuyor.

 

 Nakışlı Tunikler

 

            Nakışlar birkaç sezondan bu yana tesettür giyim dahil her alanda görülüyor. Tunik modellerinin yaka, kol ve omuz kısımlarında kullanılan nakışlar kıyafetlerinize otantik bir hava katmaktadır. Özellikle kırmızı modeller kot pantolonlarınız ile uyumlu kombinler oluşturuyor. Siyah ve pudra renklerde de kullanılan kırmızı motifler tarzınıza hareket katacak dokunuşlar olmaktadır. Açık renk kıyafetlerinizi kombinlerken birkaç ton koyu renginde şallar ile istediğiniz uyumu yakalayabileceğiniz gibi zıt renkler ile de istediğiniz uyumu elde edebilirsiniz. Pudra tunikler siyah şallar, siyah tunikler kırmızı şallar ile kombin edilebilir.

Tesettürlü bayanlar için yüzlerce çeşit tunik modelleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.