Kapalı Bayanlar İçin Tunik Kombinleri

Kapalı Bayanlar İçin Tunik Kombinleri

06 Aralık 2016

Tunikler hem açık hem de kapalı bayanlar tarafından sıkça tercih edilmekte olan oldukça rahat bir kullanıma sahip olan kıyafetler olarak tanımlanmaktadır. Kapalı bayanların kombinlerinde sıkça tercih etmekte olduğu tesettür tunik modelleri çeşitli kombin imkanları sunmasının yanı sıra şık bir görünüm elde etme konusunda da yardımcı olmaktadır. Günlük kullanımın yanı sıra özel günlerde de kullanılabilecek olan tunikler oldukça geniş bir renk ve model yelpazesine sahip olup her mevsim kullanım için de uygun kumaşlara sahiptir. Yaz aylarında sıklıkla gömlek modelleri ile karşımıza çıkmakta olan tunikler kış aylarında ise triko ve örgü modelleri ile sıkça karşımıza çıkmaktadır. Çizme ve botların yanı sıra topuklu ayakkabılar ile de oldukça şık bir biçimde kombin yapılabilmekte olan tunikleri seçerken vücut tipinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Tunik ile kombin yaparken illa ki takım gibi tek renk tercih etme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Size uygun olduğunu düşündüğünüz tesettür tunik modelleri içerisinden doğru tunikleri seçtikten sonra bu tunikleri dilediğiniz parçalar ile kombin yaparak kullanabilirsiniz. Tercih ettiğiniz tunik ile zıt renkler tercih ederek hareketli bir kombin, canlı bir tunik ile düz renk bir pantolon ile şık bir görünüm yahut kot pantolon ile gündelik bir kombin yaparak tuniklerinizi dilediğiniz biçimde kombin yaparak kullanabilme imkanınız bulunmaktadır. Her halükarda şık bir görünüm kazanmanıza yardımcı olan tunikler kış aylarında uzun çizmeler ile kombin yapılıyorken yaz aylarında ise açık ayakkabılar ile kullanılabilmektedir.

Tunik seçerken ağırlıklı olarak kullanmakta olduğunuz parçaları ve vücut tipinizi göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Kusurları bulunan bir vücuda sahip iseniz daha bol kesim ve kusurları bulunan bölgelerde detayları olmayan tesettür tunik modelleri tercih edilmelidir. Böylece vücut kusurları başarılı bir biçimde gizlenirken bir yandan da şık bir görünüm elde edilebilmektedir. Nispeten uzun tunikler ile yapılan bu kombinler kusur örtme konusunda oldukça başarılıdır. Daha ince bir vücuda sahip iseniz bel bölgesinde hareketlilik bulunan ve eteği fırfırlı tunikler tercih ederek daha derli toplu bir görünüme sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.