Kampanyalı Tesettür Giyim Modelleri

Kampanyalı Tesettür Giyim Modelleri

14 Mart 2019

 Kampanyalı Tesettür Etek Modelleri

 

            Kampanyalı fiyatlar ile birlikte potansiyel alıcı kitlesine tanıtılan tesettür giyim modellerinde ilk sırayı farklı renkleri ve tasarım ayrıntıları ile birlikte etek ürünleri oluşturuyor. Düğmeli olan modellere ek bir aksesuar olarak getirilen kemerler de şıklığı büyük bir oranda tescillemektedir. Bu ürünlerde hem bahar ve yaz aylarının coşkusuna eşlik edecek hem de girilen her ortamda pozitif bir enerji saçacak canlı renk seçenekleri de sunulmaktadır. Bu renklerin başında sarı, yeşil, mavi, bordo gibi doğal ve dikkat çekici renkler geliyor. Bununla birlikte düğmelerinin yukarıdan aşağı doğru simetrik bir görsellik sunması da etek modellerinin detaylarına ayrı bir orantı etkisi katmayı başarıyor.

 

 En Çok Tercih Edilen Tesettür Modelleri

 

             Piliseli etekler ise tesettür giyim noktalarında en çok bakılan, incelenen ve sipariş edilen bir diğer etek modeli olarak göz kamaştırmaktadır. Dayanıklı kumaşlarının yanı sıra özgür ve dalgalı görüntüleri de hem sosyal yaşamda hem de çeşitli gezme aktivitelerinde gönül rahatlığı ile tercih edilmesini kolaylaştırmaktadır. Piliseli modellere alternatif olarak getirilen ve çıktığı ilk günden bu yana büyük bir müşteri kitlesine seslenen hem piliseli hem simli etekler de özellikle düğün, nişan benzeri organizasyonlarda sade ama iddialı tasarımları ile ön plana çıkmaktadır.

 

             Seksenlerin modasını günümüze taşımak isteyen hanım müşteriler için de yepyeni ve modern görüntüleri ile birlikte yeniden tasarlanan potikareli etekler oldukça renkli giyimlerin alt metnini oluşturmaktadır. Aynı zamanda alt ve üst kısımlarındaki renkli seçenekler de klasik potikare eteklerine farklı bir bakış açısı getirmektedir. Otantik desenli kiloş etekler de bu senenin en gözde ürünleri arasında bulunmaktadır. Görenleri inceleme ve satın almaya teşvik eden bu etek modelleri özellikle otantik ve de çizgi dışı tercihleri bulunan müşteri kitlesi için oldukça ideal standartlara ve tasarımlara sahip.

 

 Kampanyalı Hırka Modelleri

 

            Kampanyalı ve indirimli fiyatları ile milyonlarca alıcının dikkatini çeken bir diğer ürün ise hırka modelleri olarak göze çarpmaktadır. Hazır olarak incili satılan bu modeller krem ve beyaz gibi renkleri ile hem soğuk havalardan korunmak hem de hafif bir giyim ürünü ile dışarıda olmak için oldukça makul tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır.

Tesettür giyimde kampanyalı fiyatlarla en şık ürünleri almak için; www.tesetturpazari.com/tesettur-giyim

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.