Kadınların Kendini Yenilemesine Olanak Tanıyan Tesettür Modelleri

Kadınların Kendini Yenilemesine Olanak Tanıyan Tesettür Modelleri

11 Ekim 2018

 Kapalı bayanların tercihleri arasında göze çarpan ilk modeller arasında şıklık ve yeni tasarımlar var. Yeni tasarımlar ile bir bütün halinde bulunan bayanlar zarafetin kapılarını yeniden araladılar. Artık tek düze giyimden uzak olan bayanların tercihlerinde tarza uygun kıyafetler bulunuyor. Spor giyim ile klasikliği birbirine karma yapan modeller her bayanın tarzına uygun olarak karşımıza çıkıyor. Tesettür giyimin öncüsü olan salaş modeller bu yılda yerini ilk sıralarda aldı. Salaş kıyafetlerinin uç kısımlarında detaylandırılmış güpürler ile sadelik ve şıklık ön planda. Bu yıl moda olan kıyafetlerden biri de tesettür takım modelleridir. Takımlar ile bayanlar alt üst kombin yaparak yenilenmenin zamanını beklemekteler. Tasarlanan takımlar tek giyimden uzak olmuş yerini daha detaylı olan modellere bırakmıştır.

 Birbirinden şık tesettür takım çeşitleri için; www.tesetturpazari.com/tesettur-takim

 Tesettür Giyimin Zarafeti

 

 Tesettür modeller bu yıl farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Takımların tunik pantolon şekilde değil farklı elbiselerden oluşmasıyla göz zevkimize hitap ediyor. Farklı renklerin bir araya kombinlenmesiyle oluşan kıyafetlerde eteklerin farklı tasarlanması, üst gömleklerin yaka kısımlarının modaya uygun olması da dikkatlerden kaçmıyor. Şal modelleriyle alt giyimin birbirine uyumlu olması da aynı parçaların detaylandırılması da bu yıl modanın başında gelir. Tesettür giyimde kadınlar zarafeti yakalayıp her davete uygun modeller bulabilir. Klasik ve spor giyim tarzlarına uygun olan bu kıyafetler farklı renkleri ve pileli elbiseleri ile dikkat çekiyor.

 

 Farklı Kıyafetler Farklı Tasarımlarda Buluşunca Bir Takım Oluştu

 

 Tesettür takım olarak kullanılabilen modeller de farklı parçaların bir araya gelmesi takımı oluşturuyor. Takım olarak denilen kıyafetlerde tek renk aklınıza gelmesin. Kişiliğinizi yansıtan modellerin takımından bahsedilmektedir. Kişiliğinizin enerjili olan kısmını açığa çıkararak çeşitli renkler ile bir takım oluşturulmuştur. Tasarımların desenli renkler ile kullanılmasıyla bir kombin yapılmış ve aynı zamanda etek ve bel kısımlarının detayları göze çarpan niteliktedir. Bu yıl moda olan tesettür giyimlerin arasında cıvıl cıvıl renkler ve net renkler kullanılmıştır. Tesettür giyimde tarz yaratmak artık çok basit olmuş ve tüm bayanların tarzına hitap edebilecek niteliktedir. Eteklerde uçuş modellerin yapılandırılması ile de bayanların ilk tercihleri arasında bulunurken vazgeçilmezleri arasına girmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.