Kaban İle Yapılabilecek Şık Kombinler

Kaban İle Yapılabilecek Şık Kombinler

27 Aralık 2016

Kabanların sonbahar ve kış aylarında hem vitrinlerde hem de sokaklarda yadsınamaz bir yeri olduğunu söylemek mümkün. Oldukça şık bir görünüme sahip olan kaban modelleri çeşitli kombinler içerisinde doğru parçalar ile bir araya getirilerek bayanlara şık bir hava katmakta ve sıcak tutması ile de sık sık tercih edilmektedir. Uzun, kısa, düğmeli, fermuarlı ya da belden bağlamalı gibi pek çok model seçeneği bulunan kabanlar aynı zamanda kesimleri ile de fark yaratmaktadır. Her kabanın farklı bir hava yaratmasının yanı sıra kombin içerisinde nasıl kullanıldığı da büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple kaban kombini yaparken doğru kabanları seçmenin yanı sıra doğru kombin yapmak da büyük önem taşımaktadır.

Bayan kabanlarını genel anlamda uzun ve kısa olarak ikiye ayırmak mümkün. Uzun kaban modelleri ağırlıklı olarak uzun boylu bayanların tercihi olarak karşımıza çıkmakta iken kısa kaban modelleri ise ortalama bir boya sahip ve genellikle minyon bayanlar tarafından tercih edilmektedir. Sınıflandırılma yapılmaksızın kaban kullanımı konusunda çok uzun boylu olunmasa dahi doğru kullanımı ile uzun kabanlar boyunuzu daha uzun göstermeye yardımcı olabilmektedir. Çeşitli kombin seçenekleri ile her sezon karşımıza çıkmakta olan kabanlar sıcak tutmasının yanı sıra şık görünümü ile de bayanlar tarafından her sezon sevilerek kullanılmakta ve her sezon yeni kombin seçenekleri ile yeni bir akım yaratılarak sokaklarda sık sık karşımıza çıkmaktadır.  

Tek kaban ile pek çok kombin yapmak istiyor ve aynı zamanda da kabanınızın hem klasik hem de salaş kombinlere uymasını istiyorsanız belden bağlamalı kaban modelleri sizlere kombin yapma konusunda yardımcı olacaktır. Belden kuşak bağlamalı ya da tek düğmeli olarak tasarlanmakta olan uzun kabanlar isteğe bağlı olarak hem etekler hem de pantolonlar ile kombin yapılarak kullanılabilmektedir. Özellikle sonbahar aylarına uyumlu olarak vizon, kahve ya da sonbahar renkleri ile karşımıza çıkan belden bağlamalı kabanlar sizlere cool ve tarz sahibi bir hava katma konusunda yardımcı olacaktır. Kuşaklı kaban modelleri topuklu ayakkabılar ile kombin yapıldığında klasik bir tarz yaratma konusunda iddialı bir parça olarak karşımıza çıkmakta iken daha spor parçalar ile kombin yapıldığında ise gündelik kullanım için uygun olabilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.