İkili Takımlarda Yepyeni Modeller

İkili Takımlarda Yepyeni Modeller

18 Mayıs 2019

            Takımlar sayesinde kadınlar günün herhangi bir saatinde dışarı çıkarken giyeceklerini kombine etme gibi problemlerden kurtuluyorlar. Başlangıçta sadece kumaş takımlarda kullanılan konsept, günümüzde eşofman takımlarından günlük kıyafetlere kadar her tarzdan kadına hitap eder hale geldi.

 

 Takım Olarak Üretilen Modeller

 

            Takım olarak üretilen modeller birbirinden farklı formlarda karşımıza çıkıyor. Modellerin arasında en göze çarpanı günlük takımlar. Tesettür ikili takım modelleri sayesinde günlük yaşam daha kolaylaştı. Esnek kumaşlardan üretilen modeller alışverişten restorana kadar pek çok alanda kullanılabiliyor.

 

            Modeller etek bluz, pantolon bluz, elbise yelek gibi farklı formlarda karşımıza çıkabiliyor. Kişinin stilini tamamlayan en önemli öğe olan giysiler, sezonun modasına uygun şekilde üretiliyor.

 

 Bu Yıl Hangi Desenler Moda?

 

 Birkaç sezondur hayvansal desenler ön plana çıkıyor. Leopar desenler, giysinin tamamında değil, ancak şerit halinde küçük parçalar şeklinde kullanılıyor. Bu da giysinin tüm havasını bir anda değiştiriyor. Tesettür ikili takım desenlerinde ön plana çıkan bir diğer model ise simetrik çizgiler. Çizgili modeller hem kişinin olduğundan daha zayıf ve uzun görünmesini sağlıyor hem de kadınları modanın içine çekiyor. Çizgili modellerin havası kendinden desenli kumaşlarla da yakalanabiliyor.

 

 Düz Renkler Vazgeçilmez

 

            Giysinin belirli bir bölümüne işlenen desenlerin yanı sıra tek renkten oluşan takımlar göz dolduruyor. Hem alt hem de üst giyim ürünün aynı kumaş ve renkte olduğu tesettür ikili takım modelleri sezonun en hit parçaları arasındaki yerini çoktan aldı. Takımları günlük yaşamdan bir parça koparmak isteyenlerin tercihi de payetli modeller oluyor. Genellikle üst giyim grubunda işlenen payetli modeller günlük giysilerin havasını anında değiştiriyor.

 

 Elbisede Takım Tutkusu

 

            Sadeliği ve düzeni sevenlerin, kişiliklerini stiline yansıtmak isteyenlerin en çok tercih ettiği modellerden olan ikili takımlar elbise ve yelek kombinleriyle de görenleri kendine hayran bırakıyor.

 

            Elbisenin üzerine aynı renkte ve desende işlenen yelek modeli sayesinde özgün bir hava yakalanıyor. Herkesin üzerinde göremeyeceğiniz elbise ve yelek modellerinin yanı sıra sezonun trend baskılı tunikleri ön plana çıkıyor. Genellikle üzerinde rakamların basılı olduğu tunikler kişinin spor bir havaya bürünmesine yardımcı oluyor.

Tesettür ikili takım modasının yepyeni modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-ikili-takim adresinde bulabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.