İkili Takımlarda İnce Detaylar

İkili Takımlarda İnce Detaylar

08 Haziran 2019

Tesettür Takımlarda İkili Kombinler

            Tesettür modası gün geçtikçe çeşitlenmeye devam etmektedir. Tüm tasarımcılar farklı model arayışları içerisinde olmakta ve kadınlara her tarzda kıyafet üretmeye devam etmektedirler. Özellikle son dönemlerde artan model sayısı kadınları oldukça rahatlatmıştır.

 

            Her sezon trendlerin değişmesi, vitrinlerde rengarenk ürünlerin yer alması kadınların kombin farklılığı istemelerine neden olmaktadır. Bu durumda da farklı parçalar bir araya getirilerek kombinler oluşturulmaktadır.

 

 Tesettür Parçalarından Hangileri İkili Takım İçin Uygundur?

 

            Tesettür modasında kadınlar kombine ayrı bir önem vermektedir. Kumaş özelliklerini seçtiklerinde mevsime uygun olması büyük önem taşımaktadır. Yaz sıcağında siyah, şeffaf ya da vücuda yapışan kumaşlardan uzak durmaktadırlar. Tesettür gereği tüm vücutları kapalı olduğundan dolayı uzun giyinmektedirler.

 

            Uzun tesettür parçaları içerisinde tunikler, jile, elbise, geniş paça pantolonlar en çok tercih edilenlerdir. Tesettür ikili takım modelleri de genellikle tunik ile geniş paça pantolon, jile ile tunik ya da tunik ile ceket bir araya getirilerek oluşturulmaktadır. Özellikle en çok tercih edilen tesettür ikili takım modelleri tunik ile geniş paça pantolonla oluşturulan salaş kombinler olmaktadır.

 

 İkili Takım Kombinleri Nasıl Oluşturulur?

 

            Modada kombin oluşturulurken renkler arasında geçiş ve ahenk oldukça önemlidir. Ancak tesetturpazari.com sitesinde yer alan ikili takım modelleri arasında tek renk salaş modeller yer almakta ve oldukça rahat kullanıma sahiptirler.

 

 Özellikle genç kadınların dikkatini çeken bu modeller her ortamda giyinilebildiklerinden dolayı çok kullanışlı kombinler arasındadır. Ayrıca renk geçişli ve süslemeli kombinler de kadınların dikkatini çeken kombinler arasındadır.

 

 Tesettür İkili Takım Kombinleri Nerelerde Giyinilirler?

 

            Kombin oluşturulurken ortama uygun olması oldukça önemlidir. Tesetturpazari.com sitesinde yer alan tesettür ikili takım kombinleri yolculukta, piknikte, günlük yaşamda, iş hayatında ya da şık ve özel davetlerde giyinilecek şekilde tasarlanmıştır. Dolayısıyla sitede her ortama uygun modeller bulunmaktadır.

 

 İkili Takımlarda İnce Detaylar

             

            İkili takımlarda son dönemlerde payet işlemeler ön plana çıkmıştır. Özellikle çift taraflı payetler herkesin dikkatini çeken önemli parçalardır. Aynı zamanda inci detaylar, boncuk süslemeler ve zarif kolyelerle tamamlanan kombinler de son zamanlarda en çok beğenilen kombinlerden olmaktadır.

 
Tesettür ikili takımlarda en yeni modelleri www.tesetturpazari.com/tesettur-ikili-takim adresinden inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.