İddialı Bir Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

İddialı Bir Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

26 Haziran 2019

 Sürekli değişim gösteren tesettür modası her yeni sezon farklı tarzlar ile karşımıza çıkmaktadır. Kapalı kadınlar tesettür kombin oluştururken hangi trendleri göz önüne almalı ve kombinlerinde nasıl bir uyum oluşturarak tarz bir görünüme sahip olmalı?

 

 Tesettür Kombin Oluştururken Renklerin Uyumu

 

 Kadınlar tesettür kombinlerinde ilk önce dikkat etmeleri gereken nokta renk uyumlarıdır. Tercih edilen giyim ürünlerinin yeni sezon renkleri ile uyumlu olması gerekir. Bunun yanı sıra tesettür kombinlerde seçilen renklerinde birbiri ile uyumlu olması oldukça önemli olmaktadır. Bu sebep ile tercih edilen tesettür giyim ürünlerinin renk uyumuna dikkat etmek hem şık hem de modern bir görünümün vazgeçilmez anahtarları içerisinde bulunuyor. 2019 yeni sezonun trend renklerini özenli bir şekilde kullanarak, kıyafetleriniz her ne kadar sade olursa olsun, istediğiniz zarif ve şıklığı rahat bir şekilde elde edebilirsiniz.

 

 Tesettür Kombinlerde Parça Seçimi

 

 Tesettür kombinlerde kullanılan giyim ürünleri arasındaki uyum şıklığın daha da artmasına yardımcı olacaktır. Özellikle kombindeki parçaların kumaş uyumu oldukça önemli olmaktadır. Birbiri ile uyumlu kumaşlardan oluşturulan kombinler, hem şıklığı arttırmakta hem de kendi tarzınızı ön plana çıkarmanıza yardımcı olmaktadır. Tesettür kombin oluştururken parçaların tarz olarak da uyumu önemlidir. Fakat son yıllardaki farklı tarz parçaların kombini oldukça popüler bir akım olmuştur.

 

 Tesettürlü kadınlar kombinlerinde yaratıcılığını kullanarak farklı tarz giyim parçalarını bir araya getirebilir ve farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Fakat günlük tesettür kombinlerde çeşitliliği sağlayacak olan bu yöntemin, tesettür abiye kıyafetlerde kullanılması riskli bir durum oluşturabilir ve şıklığınıza gölge düşürebilir. Moda tasarımcılarından ve ya moda dergilerinden yardım almadan gece kıyafetlerinde bu tür kombin oluşturmak tehlikeli olacaktır.

 

 Uygun Beden Kıyafetler

 

 Çoğu tesettürlü kadınlar giyim ürünü seçimlerinde bulunduğu bedenden ya küçük ya da büyük beden tercihinde bulunmaktadır. Fakat bedene uygun seçilmeyen kıyafetler hem demode hem de salaş bir görüntü ortaya çıkmasına neden olur. Çok dar ve ya büyük beden kıyafetler vücut proporsiyonunun bozulmasına sebep olur ve sönük bir görünüm oluşmasına neden olur. Tesettür kombin oluştururken bu anahtar bilgilere çok fazla dikkat edilmelidir.


Yeni sezon modasının en iddiali tesettür kombinlerine www.tesetturpazari.com/tesettur-kombin adresinden göz atabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.