Herkesin Beğenisine Uygun Tesettür Tunik Modelleri

Herkesin Beğenisine Uygun Tesettür Tunik Modelleri

08 Aralık 2018

            Kullanım alanı olarak en çok günlük hayatın tercih edildiği tesettür tunik modelleri 2018 yılı itibariyle hem ilkbahar- yaz hem de sonbahar-kış kreasyonunda tanıtımı yapıldı. Bugün ne giysem telaşına ve kararsızlığına son vermek adına bu ürünler ikişer, üçer adet satın alınabilir ve çok daha zengin gardıroplara sahip olunabilir. Türkiye'nin her bölgesine ve her şehrine aynı gün içerisinde kargoya verilen tunik modelleri bekletmeden ve müşteri memnuniyetini sağlayarak ürün sahiplerine ulaştırılmaktadır.

 

 Kolları İnci Detaylı Tunik Modelleri

 

            Bundan beş yıl öncesine kadar tunik modelleri sadelik ve minimal tasarımlar ön planda tutularak üretiliyordu. Ancak değişen dünya ile birlikte kadınların bir tunikten bekledikleri de değişkenlik göstermeye başladı. Kollarındaki inci detaylar ile çok daha zarif ve parıltılı bir görünüme ev sahipliği yapan tunik modelleri de bunun en büyük kanıtı. Halihazırda büzgülü olan kollar her yanı saran inci detayları ile birlikte günlük gezintilerde ve misafirliklerde de tercih edilebilir. Triko kumaşının sıcak tutan yapısı ile birlikte şimdiden sonbahar ve kış aylarının vazgeçilmezi olan bu ürünlerde yüzde otuza varan indirimler de söz konusu. Gövde kısmında kocaman bir kalp simgesi bulunan modelleri de henüz bir yıl olmasına rağmen büyük bir beğeni ve alıcı kitlesine ulaşıldı.

 

 Baskılı ve Halkalı Tesettür Tunik Seçenekleri

 

            Dijital baskının günümüzde etkin olarak kullanılması ile birlikte birçok farklı üründe bu baskının yansımalarını ve tasarım yönlerini bulmak mümkün. Hem baskılı hem de halkalı olan tesettür tunikler de yeni ürünleri üzerinde ve gardırobunda görmek isteyen kadınlar için tüm ideal standartları bünyesinde barındırıyor. Halkalar ürünün bel bölgesinde sıra dışı çizgileriyle sportif dışa vurumları da olanaklı hale getiriyor. Bu modeller aynı zamanda kapüşonlu olup yağışlı geçen günlerde de tercih edilebilir.

 

 Yepyeni ve Marjinal bir Model: Zincir Desenli Tesettür Tunik Modelleri

 

            Yine bu yıl görücüye çıkan ve çok beğenilen modellerin arasında zincir desenli tesettür tunik modelleri yer alıyor. Ürünün ön yüzeyinde yer alan zincir desenleri canlı ve dinamik bir görüntü oluşmasına zemin hazırlıyor. Siyah renginin yanı sıra kahverengi ve taba renkli olan versiyonlarını seçip almak da mümkün.


Tesettürlü bayanların beğenisini toplayan birbirinden çeşitli tesettür tunik modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-tunik adresinde bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.