Her Sezonun Modası Kaşe Kabanlar

Her Sezonun Modası Kaşe Kabanlar

15 Ocak 2017

Kabanların bayan modası içerisinde oldukça ayrı bir yere sahip olduğunu söylemek mümkün. Özellikle kaşe kaban bayan modası içerisinde oldukça önemli bir yere sahip olan ve pek çok tarza uygun olarak kombin yapılarak kullanılabilmekte olan bir kaban modelidir. Çeşitli boy ve kumaş seçenekleri ile üretilmekte olan kaşe kabanlar kış aylarında tarzınızı açıkça ortaya koymanıza olanak tanımanın yanı sıra soğuk havalarda oldukça sıcak kalmanıza olanak tanımaktadır. Bayanlar tarafından sıkça tercih edilmekte olan kaşe kabanlar klasik, spor ya da salaş olmak üzere pek çok farklı tarz için kombin yapılarak kullanılabilmektedir.

Kış aylarında kabanlar oldukça şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olsa da kaban seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır. Bu hususlardan ilki boydur; ortalama bir boya sahip iseniz ve ince bir beliniz varsa uzun kaşe kaban bayan modelleri sizin için ideal olacaktır. Bu kabanları tercihinize bağlı olarak dilerseniz klasik tarzda elbiseler, etekler, uzun çizmeler ya da topuklu ayakkabılar ile birlikte kullanarak şık ve oldukça klasik bir görünüm elde edebilir ve bu kombininiz ile dilerseniz özel davet ya da ofis ortamına gidebilirsiniz. Spor ya da daha salaş tarzlar sizi daha çok cezbediyor fakat uzun kaban kullanmak istiyorsanız uzun kabanınızı boyfriend kot pantolonlar ile kombin yaparak kullanabilirsiniz. Kabanlarınız ile beraber kullanacağınız aksesuarlar da tarzınıza ayrı bir hava katacaktır. Tercihinize göre büyük şapkalar yahut küçük bereler ve atkılar ile tarzınıza bambaşka bir hava katarak ufak dokunuşlar ile tarzınızı daha ileriye taşıyabilirsiniz.

Kabanlar söz konusu olduğunda kesim ve tasarım da büyük önem taşımaktadır. Asimetrik kesim modasına uygun olarak tasarlanan asimetrik kaşe kaban bayan modelleri de vitrinlerde ve sokak modasında sıkça karşımıza çıkan modeller arasında. Her tarza uygun olarak tasarlanmakta olan bu kabanların uzun atkı veya şallarla oldukça şık birer ikili olduklarını söyleyebiliriz. Farklı tarzlar yaratmanıza olanak tanımakta olan kabanınızı dilerseniz uzun çizmeler ve etekler ile yahut pantolonlar ile kombin yaparak kullanarak birbirinden farklı tarzlar ortaya koyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.